ישי דריקס

כל הכתבות של
נמצאו 148 תוצאות

האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו מבאר: "ישנה קליפה מתחת לנשמה"

האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו באגרת הדרכה לכל מי שצועד בעולם התשובה, בהסבר על המבנה הפנימי של העולם ושל הנשמה – באגרת הדרכה, מה עושים כשהבן הולך ח"ו בדרך לא טובה ומה יחזירו למוטב, וכיצד חייב הבן יתייחס להוריו שנוהגים בדרך של התרחקות מהקב"ה, חלילה, ואיך ישפיע עליהם טוב.

סוד הקשת: "לפתוח שערי שמיים"

מה מסמלת הקשת בעולם? "סימן מהקב"ה". האם זהו סימן טוב או רע? הרב יאשיהו פינטו במסר מחזק לשבת הקרובה, פרשת נח מסביר מהם הצבעים העיקריים בקשת ומה הם מסמלים?

סוד בריאת האדם על פי הזוהר הקדוש

הרב יאשיהו פינטו במסר מחזק לפרשת השבוע, פרשת בראשית. מה עלה "במחשבתו" של הקב"ה על פי הספרים הקדושים? מתי בדיוק נברא האדם הראשון? ואיך הוא נוצר על פי הזוהר הקדוש? "החיות של האדם זה חלק מהקב"ה". צפו

ניצל מהפיגוע בירושלים בזכות הסגולה הידועה

ספר דברים זו הינה סגולה ידועה ברבים של הרב הקדוש, רבי יאשיהו פינטו, אשר כבר ציין מס' פעמים כי היא מסוגלת לישועות. גם אסף לא כ"כ האמין בכך, ובכל זאת קרא. בעוד הוא מתעכב בתור לקופה, על אף שהוא ממהר - גילה כי האנשים שהיו לפניו בתור - נדקרו בפידוע הדקירה שהתרחש אמש בירושלים, מזעזע.

תתקשר! תופעת הברכות לראש השנה

ברכות לראש השנה 2022 יכולות להראות ולהישמע אחרת. קיבלתם בוואטסאפ או בשאר הרשתות החברתיות ברכת שנה טובה? לא הייתם מעדיפים לקבל שיחה? ישי דריקס בסרטון מיוחד מסביר למה כדאי וצריך למגר את התופעה. איך עושים זאת? צפו

בהשתתפות אלפים מרחבי העולם: עלייה לתורה לבן האדמו"ר

בשעות אלו החל יום גדוש בשמחה, במרכז שובה ישראל במנהטן התקיימה הנחת התפילין והעלייה לתורה של בן האדמו"ר - הבחור מאיר אליהו שיחי', בהשתתפות המוני אורחים מרחבי התבל. בהמשך היום צפויים להכניס שלושה ספרי תורה. יתלוו לכך רבנים, אדמורים, אישי ציבור ואלפי משתתפים לאורך היממה כולה. 

   1 2 3 4 5 6 7 8 > >>