הרב מנחם וייס

כל הכתבות של
נמצאו 81 תוצאות

מסרים מהרבי מלובביץ

המפגינה בבלפור שהטיחה באשה החרדית. נפלה על זרועותיה וביקשה סליחה - מסרים מהרבי מלובביץ זי"ע - הרב מנחם וייס בתכנית רואים רחוק

לזכר הצדיק המקובל רבי יעקב אצלן

מצמרר: מה לא ידעתם על הצדיק המקובל רבי יעקב אצלן זצ"ל שנפטר בשבוע שעבר בגיל 102 ? סיפורי מופת, הנהגות וסגולות בהשתתפות עוזרו ומשמשו הנאמן של הרב ..רבי ישי חלילי הי"ו - הרב מנחם וייס בתכנית רואים רחוק

מצמרר: מה ביקשה האמא לפני שנפטרה?

מרגש עד דמעות: הרב מנחם וייס מספר על המפגש המצמרר עם עוזי, בן לאמא יהודיה ואבא מוסלמי. מה הייתה בקשתה האחרונה של אמו ימים ספורים לפני פטירתה? "זה סוד". הסיפור שלא ישאיר שום עין יבשה.

גילוי מדהים בפרשת האזינו לשנת תשפ"א

הרב מנחם וייס משתף את קוראי אתר ערוץ 2000 במקרה שחווה בעברו בו ניגש אליו אדם וסיפר לו כי בנו עומד להינשא לגויה, בפלורידה. איך הגיב הרב? ואיך זכה לישועה? הרב חושף את הפסוק בפרשת השבוע, 'האזינו' אשר מכוון לשנת תשפ"א ומה הרמז שמצא רבי דוד שלומוביץ שליט"א?

האלמנה בוכה ומתחננת: "על עצמי אני מוותרת"

הרב מנחם וייס חושף מה הציע לו הנתיבות שלום זי"ע לעשות בלילה שלפני יום כיפור? ומה קרה בסיום ההרצאה שהעביר בעיר באר שבע? "ניגש אלי אחד המשתתפים יהודי כבן 40 ואמר לי אני לא תיכננתי לצום" וגם סיפורה המצמרר של האלמה ובנה.

ר"ה שחל בשבת: "סגולות וישועות"

השנה ראש השנה יום טוב ראשון בשבת. יום טוב ראשון, "ראש השנה שחל בשבת אין תוקעים בו". האם זה טוב לנו שאין תקיעת שופר? מה אמר הנועם אלימלך על ראש השנה שחל בשבת? הרב מנחם וייס במאמר חגיגי לכבוד החג.

   1 2 3 4 5 > >>