מסר לאולפן

הרב מנחם וייס

כל הכתבות של
נמצאו 64 תוצאות

גילוי מדהים בפרשת האזינו לשנת תשפ"א

הרב מנחם וייס משתף את קוראי אתר ערוץ 2000 במקרה שחווה בעברו בו ניגש אליו אדם וסיפר לו כי בנו עומד להינשא לגויה, בפלורידה. איך הגיב הרב? ואיך זכה לישועה? הרב חושף את הפסוק בפרשת השבוע, 'האזינו' אשר מכוון לשנת תשפ"א ומה הרמז שמצא רבי דוד שלומוביץ שליט"א?

האלמנה בוכה ומתחננת: "על עצמי אני מוותרת"

הרב מנחם וייס חושף מה הציע לו הנתיבות שלום זי"ע לעשות בלילה שלפני יום כיפור? ומה קרה בסיום ההרצאה שהעביר בעיר באר שבע? "ניגש אלי אחד המשתתפים יהודי כבן 40 ואמר לי אני לא תיכננתי לצום" וגם סיפורה המצמרר של האלמה ובנה.

ר"ה שחל בשבת: "סגולות וישועות"

השנה ראש השנה יום טוב ראשון בשבת. יום טוב ראשון, "ראש השנה שחל בשבת אין תוקעים בו". האם זה טוב לנו שאין תקיעת שופר? מה אמר הנועם אלימלך על ראש השנה שחל בשבת? הרב מנחם וייס במאמר חגיגי לכבוד החג.

החתם סופר בגילוי מדהים מלפני 180 שנה

הרב מנחם וייס לקראת השבת הקרובה, פרשת ניצבים וילך מביא את סיפורו האישי שקרה לו לפני כמה שנים כשהוזמן לשוחח עם אסירים בכלא הדרים: "האמא, זועקת ובוכה, מה איכפת לך". הרב חושף גם גילוי מדהים מהרב משה סופר (שרייבר), החתם סופר מלפני 180 שנה.

סגולה גדולה לשבת מגדולי ישראל

הרב מנחם וייס מביא לפניכם את המסר החד משמעי שפרשתנו, פרשת 'ניצבים וילך'. מה הקב"ה רוצה "לראות"? "בזוהר הקדוש, יום ראש השנה זה היום". ומה הסגולה גדולה מגדולי ישראל לשבת?

שנה חדשה, מזל חדש

שנה חדשה, מזל חדש ! כל אחד יכול... סגולות ממקורות קודש למילוי משאלות לבכם לטובה - הרב מנחם וייס בתכניתו רואים רחוק

הרב מנחם וייס: המפתח להצלחה אושר ושפע

לקראת סיום השנה, אנו קוראים בפרשת "כי תבוא" את התוכחה, כמאמר חז"ל תכלה שנה וקללותיה, והשנה שבעתיים, עיני עם ישראל נשואים לאבינו שבשמים תחל שנה וברכותיה ורפואותיה, מנע מגיפה מנחלתך, ותעצר המגיפה, הכרת הטוב.

הרב וייס מתפלל על צופי ומאזיני ערוץ 2000

הרב מנחם וייס כהבטחתו התפלל על צופי ומאזיני הערוץ בציונו של רבי שמעון בר יוחאי לשנה טובה ומתוקה. הרב מזמין את כולם לשידור הקבוע שלו בכל יום ראשון בשעה 21:00 בערוץ 2000, לצפות, להתחזק וגם לעלות לשידור לכל שאלה וברכה. צפו

מצמרר: נבואת הגר"ח קנייבסקי

הרב מנחם וייס בסיפור מצמרר ביותר שקרה בעיר בת ים. בחור רווק בן 29 נפטר בפתאומיות והוריו לא קיבלו תנחומין ושאלו שאלות על מה ולמה? "איך יתכן שבני שהוא יחיד מכל המשפחה חוזר בתשובה, מניח תפילין, שומר שבת, לומד תורה, נפטר בפתע פתאום" תשובת הדרשן בסוכת האבלים לאב הדהימה את כולם: "היום הייתי אצל מרן רבי חיים קניבסקי שליט"א".

צרור סגולות מהגר"ח קנייבסקי לחודש אלול

הרב מנחם וייס בסרטון קצר וקולע לחודש אלול מביא צרור סגולות ועצות ממרן שר התורה רבי חיים קנייבסקי לחודש אלול. "אלה זכויות שאנחנו אוספים לעצמנו ב"ה לקראת יום הדין". ומה ענה הרב קנייבסקי כשנשאל האם יש דברים שאי אפשר לעשות עליהם תשובה? צפו

היהודיה המסתורית שכל ברכותיה מתקבלות

כמה כח יש באמונה פשוטה ותמימה? הרבי הצמח צדק זי"ע מספר שאמונה כזאת יכולה לחולל פלאות. במאמר מדהים זה מספר הרב מנחם וייס על שני סיפורים מחזקים במיוחד לקראת השבת הקרובה, פרשת שופטים: "תמים תהיה עם ה' אלוקיך".

הרבי התגלה בחלום: "בן חוזר אצל אביו"

הרב מנחם וייס במאמרו השבועי לפרשת השבוע, פרשת ראה מביא את סיפורו האישי והקשר המיוחד של הרב לאביו של החייל נחשון וקסמן הי"ד: "שאלתי אותו בשיחת ארבע עיניים , יהודה איך אתה שורד את זה?" וגם סיפורו המדהים של האברך נתנאל מליקווד שאליו ניגלה הרבי נתיבות שלום זי"ע בחלום.

פרופ’: "אצל היהודים המחלה הזו לא מצויה"

גסטרונומיה, מזון, מאכלים, בראיה רוחנית: מה זוכה מי שמקפיד על כשרות? מדוע מותר לגויים לאכול כמעט הכל בזמן שליהודים מותרים רק מאכלים מסויימים? הרב מנחם וייס עונה על כל השאלות במאמר מיוחד לקראת חודש אלול.

   1 2 3 4 > >>