מסר לאולפן

מנחם סגל

כל הכתבות של
נמצאו 5 תוצאות

מוות קליני: מה נשאל קצין צה"ל בשמיים?

קצין צה"ל, שרון נחשוני שנפצע אנושות בתאונה בשנת 1997 והגיע למצב של מוות קליני, בשיחה עם המקובל הרב יצחק בצרי ויהונתן דדון ב'ערוץ 2000', חוזר לרגעים שבהם הנשמה פרחה מהגוף, למשפט חייו בבית דין של מעלה ולרגע שבו הוחלט שעליו לחזור לעולם: "כשהגעתי לרב בצרי לישיבה ופגשתי אותו לראשונה, הוא ידע מעצמו לספר כל מה שהיה איתי במשפט בבית דין מעלה".

יחצ"ן המסיבות שהפך למחזיר בתשובה

גם בקורונה עצרת הסליחות המרכזית מגיעה אליכם בשידור ישיר בערוץ 2000. בעצרת שבה ישירו אבי בן ישראל, פייטנים, זמרים וגם אושיות הרשת דורון מירן וברי יחזקאלי. במרכז ערב ההתעוררות ירצה הרב חיים אלוש שיספר על חזרתו בתשובה: "הרב לא התייאש ממני. היה שליח אלוקים בשזכות התפילות של אמא שלי".

מצמרר: נערה שהוכרזה כמתה שבה לחיים

הסיוט של כל חובש: בעוד הקברן הכין את גופת הנערה לקבורה, גילה שהיא חיה! רשויות החוק בדטרויט שבמישגן - ארה"ב, חוקרים את האירוע שהתרחש שם בחודש האחרון, במהלכו התברר שנערה בת 20 שהוכרזה כמתה, המשיכה לחיות. "ואתה עתיד ליטלה ממני ולהחזירה בי…"

הופתע לגלות את אמו בשער ה’ניו יורק טיימס’

תמונת הילדה היהודיה בת ה-11 בשער הנ"י טיימס, חשפה בפני משפחתה פרטים מרתקים על עברה של ניצולת השואה ב'ירושלים דליטא'. בימים אלו הוקמה תערוכה מקוונת לזכרה, שמאפשרת הצצה בתלת מימד לחיי היהודים בקהילה המפוארת - לפני 90 שנים