תרומות
`
CROWN - סינגל חדש ליוני Z
CROWN - סינגל חדש ליוני Z

מוסיקה

CROWN - סינגל חדש ליוני Z

למי הכתר? והאם כך חוגגים יום הולדת 30? - CROWN - סינגל חדש ליוני Z

   
CROWN - סינגל חדש ליוני Z
CROWN - סינגל חדש ליוני Z
אא

הזמר והיוצר יוני Z חוגג יום הולדת 30 בסינגל חדש, סנונית ראשונה מאלבומו השני שצפוי לצאת א"ה בקרוב.

בשנים האחרונות הספיק יוני Z לכבוש מאות במות גדולות בארה"ב, לשבור שיאי צפיה ביוטיוב ולהדהים את הקהל עם אלבום בכורה יוצא דופן. אלבומו הראשון UP, ייצר להיטים כמו דע מה, הללוקה, הושענא,  UPועוד. יוני ידוע בקליפים מרשימים שהצמיד ללהיטיו בהפקות ענק שטרם נראו בתעשיית המוזיקה היהודית, עובדה שהפכה אותו לאחד האומנים המסקרנים עם סטנדרט יצירה גבוה במיוחד.

כעת, ולרגל העשור השלישי של חייו, משגר Z את "CROWN". יצירה מרשימה שכתב והלחין כמסר מעורר לפתיחת אלבומו החדש. "בתקופה האחרונה הידועה גם כ'תקופת הקורונה', נתקלתי בלא מעט מקרים ואווירה של אנטישמיות, השפלת יהודים בתפוצות ובכלל, אווירת חוסר אונים ומשם ההשראה לטקסט של השיר". CROWN, מתמקד בגאווה היהודית שלנו כבניו של מלך, התגשמות חלומו של יוסף. "השיר פונה לכל יהודי באשר הוא, קורא לו להתנהל בראש מורם ולזכור את מוצאו המלכותי, "כי את הכתר הזה, אי אפשר לקחת ממך לעולם" ממשיך הפזמון.

את האלבום השני שיצא בקרוב מגדיר יוני כיצירה אופטימית, סוג של נחמה מוזיקלית מקפיצה ומעוררת לסיום תקופה שכולנו היינו מעדיפים לשכוח. באלבום 13 שירים מקוריים בסגנון מוזיקלי חדשני, המשלב פופ ונגיעות וינטג'. מילים מהמקורות לצד שירים בעברית ובאנגלית, תחת קונספט מרכזי של תקווה.

CROWN - סינגל חדש ליוני Z

עוד כתבות שיעניינו אותך