סוף טוב: בני הזוג אוקנין שוחררו מטורקיה לישראל: "מודים  לה’"
(צילום: thomas koch/shutterstock)

חדשות

סוף טוב: בני הזוג אוקנין שוחררו מטורקיה לישראל: "מודים לה’"

בני הזוג נטלי ומורדי אוקנין ששהו במעצר בטורקיה מעל לשבוע ימים בחשד לריגול, לאחר שצילמו את ארמונו של נשיא ארדואן שוחררו ונחתו הבוקר (חמישי) בנמל התעופה בן גוריון.

   
סוף טוב: בני הזוג אוקנין שוחררו מטורקיה לישראל: "מודים  לה’"
(צילום: thomas koch/shutterstock)
אא

בשורה משמחת: בני הזוג מורדי ונטלי אוקנין שוחררו הלילה (חמישי) מהמעצר בטורקיה ונחתו בארץ. בהודעה שיצאה מלשכת ראש הממשלה נפתלי בנט ושר החוץ יאיר לפיד נכתב: "אנחנו מודים לנשיא טורקיה ולממשלתו על שיתוף פעולה ומקבלים בברכה את הזוג אוקנין".


נטלי אוקנין אמרה לתקשורת דברים קצרים לאחר שחרורה: "קודם כל אני רוצה להגיד תודה לבורא עולם. אין על הקב"ה בזכותו אנחנו כאן - חיים שלמים".

בהודעה של משרד החוץ ולשכת ראש הממשלה נכתב: "לאחר מאמצים משותפים מול טורקיה, בני הזוג מורדי ונטלי אוקנין שוחררו ממעצר והם עושים את דרכם לארץ ברגעים אלה. אנחנו מודים לנשיא תורכיה ולממשלתו על שיתוף פעולה ומקבלים בברכה את הזוג אוקנין".

עוד כתבו: "אנו מבקשים להביע את הערכתנו הרבה למשפחת אוקנין על עמידה איתנה במצב המורכב ועל שיתוף פעולה פתוח וחם עם משרד החוץ. תודה מיוחדת לנשיא המדינה הרצוג על פעילותו למען השבתם הביתה".

נשיא המדינה יצחק הרצוג העלה ציוץ בעמוד הטוויטר שלו וכתב: "ברוכים השבים לישראל! נטלי ומורדי - כמה טוב שבאתם הביתה. מחבק אתכם ואת משפחתכם בחום. מברך את ראש הממשלה ושר החוץ וכל העוסקים במלאכת פדיון האסורים להשבתם של הזוג אוקנין הביתה. אני מודה לנשיא תורכיה ולממשלתו על שיתוף הפעולה".

בתם שירז, סיפרה בשיחה עם 103FM על ההתרגשות הרבה. "תודה רבה למדינה המושלמת שלנו שעזרה לנו שההורים שלי שוב פעם איתי. שאמא שלי מחזיקה לי פה את היד".

היא אמרה שעדיין אי אפשר לספר את כל הפרטים על השחרור הצפוי עליו התבשרה המשפחה אמש. ""אנחנו בדרך הביתה, הם צריכים להתאקלם. אנחנו מעדכנים אותם בהכול".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך