תרומות
`
הרב משדי: "עכשיו היינו בשידור איזה שאלות ואיזה דברים"
הרב יוסף משדי

יהדות

הרב משדי: "אנחנו נמצאים עכשיו בדור של מלחמה"

בסיומה של תוכניתו הרב יוסף משדי מספר על החשיבות הגדולה שבקירוב הלבבות וכן גם על התוכן היהודי הקדוש של ערוץ 2000: "אנחנו נמצאים בדור של מלחמה"

   
הרב משדי: "עכשיו היינו בשידור איזה שאלות ואיזה דברים"
הרב יוסף משדי
אא
הרב יוסף משדי

"בחסדי ה' עכשיו סיימנו שידור עם הרבה שאלות ותשובות מחכימות המרחיבות את הלב ומחדדות את השכל והאמונה, ערוץ 2000 הנפלא הוא ערוץ מחכים, הוא מלמד ומקרב את לבבות כל עם ישראל. הערוץ הזה ממש כמו בתקופת היוונים, כשעם ישראל גבר כנאמר: "וגבר ישראל", אנחנו נמצאים בפרשיות "יעקב ועשו", יעקב אבינו גובר ועשו יורד. אנחנו שרויים כיום בדור של מלחמה בלתי פוסקת לכבוד ה' יתברך, דור שדרכו אנחנו נתקרב לגאולה ולימות משיח.

ממשיך הרב: "אט אט מצליחים להגיע אל עוד ועוד לבבות של יהודים תועים או כאלו שרוצים להעשיר את הנפש והמוח בתכנים חינוכיים מוסריים, מלאי יהדות ואמונה. בע"ה שכל צופי ומאזיני הערוץ בכל המדיות - יבורכו בקרוב מפי עליון ונזכה להפיץ את האור לכל עמ"י ולהביא את הגאולה השלימה בקרוב בעז"ה. ברוכים תהיו"

צופים ומאזינים יקרים, שבע"ה תמיד נמשיך לספק לכם תוכן המרומם את הרוח ומחזק באמונה, תוכן יהודי כשר המקרב אל דרך האמת ומרחיב את הנשמה. תודה שאתם איתנו ושתמיד נהיה מאוחדים ונזכה יחד כל עם ישראל לגאולה שלימה בקרוב.

עוד כתבות שיעניינו אותך