תרומות
`
אריה דרעי: "גלעד קריב מתנהל בשחצנות, יהירות וגסות רוח"
(צילום: David Cohen 156/shutterstock/צילום מסך ערוץ הכנסת )

חדשות

אריה דרעי: "גלעד קריב מתנהל בשחצנות, יהירות וגסות רוח"

יו"ר ש"ס אריה דרעי: במתקפה נגד הרפורמי של הכנסת: “כשרואים את קריב הרפורמי באיזו התנשאות, שחצנות וגאווה הוא מתנהל והנציגים הדתיים של ימינה מתחבקים איתו, אתה מבין שהתאווה, השנאה, הכבוד והקנאה מוציאים את האדם מהעולם”.  

   
אריה דרעי: "גלעד קריב מתנהל בשחצנות, יהירות וגסות רוח"
(צילום: David Cohen 156/shutterstock/צילום מסך ערוץ הכנסת )
אא

יו”ר ש”ס ח”כ אריה דרעי התייחס להעברת תקציב המדינה ואמר כי להערכתו יו”ר האופוזיציה בנימין נתניהו לא צפוי לפרוש. 

בראיון לרדיו ‘קול חי’ התייחס דרעי לרפורמת הכשרות ואמר: “ליברמן העמיד את יוליה מלינובסקי שמתפארת כאוכלת נבלות טרפות, כדי שתנגח ברבנות. מי שראה את הקלגסים של ליברמן משגיחים בגסות ובשחצנות מבין שאנחנו במצב שה’ ירחם. מידת הדין תלויה על עם ישראל”.  

“כשרואים את קריב הרפורמי באיזו התנשאות ושחצנות וגאווה הוא מתנהל והנציגים הדתיים של ימינה מתחבקים איתו, אתה מבין שהתאווה, השנאה, הכבוד והקנאה מוציאים את האדם מהעולם”.  

דרעי נשאל על התנהלותו של נתניהו, שבמידה מסוימת הובילה לסיטואציה בה הם נמצאים כיום. דרעי הודה כי נתניהו שגה אך תקף את הממשלה.  

“נתניהו עשה טעויות, אבל אי אפשר להשוות בין הטעויות שלו לבין המעשים של סער, אלקין ובנט. אלקין ישב איתי בקבינט והיה הסמן הימני. פתאום הוא בעד הערבים ונגד החרדים?”  

“זו ממשלת רמיה, הונאה, נכלוליות. הם לא רוצים את החרדים והם לא יכולים להיכנס לשם. בנט הוא אדם נוכל, רמאי ושקרן, שפוגע בציפור הנפש של היהדות”.

דרעי נשאל האם בנט “בוגד”? כהגדרתו של ח”כ גפני: “אדם שהתחייב בכל לשון שלא ילך עם לפיד ובסוף עושה הפוך, תקרא לזה כל מילה שאתה רוצה, ועוד התנפלו על גפני”. 

 על האופציה שגנץ יקים ממשלה טען דרעי “גנץ יודע שזו כעת התקופה לבוא איתנו וזו גם ההזדמנות האחרונה שלו. הוא יודע את כל החשבונות אבל ביקש שהתקציב יעבור קודם, בגלל מערכת הביטחון. אני בטוח שיעשה חשבון נפש בימים הקרובים”. 

 בדבריו התייחס לדיווחים אודות האפשרות שנתניהו יפרוש מהחיים הפוליטיים ואמר כי להערכתו “הוא כאן כדאי להישאר”.

עוד כתבות שיעניינו אותך