סגולה למזל טוב: ברכה למזל טוב והצלחה
סגולה למזל טוב ברכה למזל טוב והצלחה. הרב משה בן לולו

סגולות

זו לא סגולה מסבתות: "אני אתמול קיבלתי את הישועה שלי"

כמה מאיתנו סובלים מפחדים ומחרדות, "המזל סגור לי". מספר הרב משה בן לולו: "שמעתי לפני שבועיים את הסגולה הזו - לומר 7 פעמים את הפרשה הזו ואחרי כן לבקש את הבקשה. אני אתמול באופן אישי קיבלתי את הישועה שלי".

   
סגולה למזל טוב: ברכה למזל טוב והצלחה
סגולה למזל טוב ברכה למזל טוב והצלחה. הרב משה בן לולו
אא

כמה דאגות, כמה עיכובים ותקיעות חווה אדם בחייו. בעיות בשלום בית, בפרנסה, בזיווגים, בבריאות וכו'.. לא מעט פעמים נוהגים אנשים לציין ש"מזלם סגור" ומעוניינים לדעת איך ניתן לשנות ולשפר אותו. הסגולה הזו בכוחה לשנות את הדברים ולשפר משמעותית את חייו של האדם, לעיתים אפילו מקצה לקצה.

סגולה למזל טוב: ברכה למזל טוב והצלחה
הסגולה היא אמירת פרשת  "עקידת יצחק", 7 פעמים ברצף ומיד אח"כ לבקש: "אני יכול להעיד באופן אישי שאתמול אני באופן אישי זכיתי שתתמלא משאלתי בעקבות הסגולה. זו סגולה עובדת ובדוקה והיא מופיעה בהמון מקורות וכן בזוהר ובמדרשים.

גם הרב אברהם חמו כתב שמי שיאמר את "עקידת יצחק" 7 פעמים, אפילו חרב חדה מונחת על צווארו ואפילו אם כלו כל הקיצין, יתהפך הכל למידת הרחמים.

זו גם סגולה מדהימה וגדולה לצאת זכאי ב"יום הדין" (בראש השנה), ובוודאי לשנות את כל המזל מקצה לקצה. בכוחה להרעיד עולמות, לזעזע את כל "המערכת" ולגרום לכך שהכל יתהפך לטובה.

מי שאין באפשרותו לומר 7 פעמים יכול לומר גם שלוש פעמים או אפילו פעם אחת, אבל מלכתחילה הכי טוב 7 פעמים. יאמר את הפרשה 7 פעמים בכל יום עד "תפילת הנעילה" - זו סגולה למזל טוב.

הסוד הגדול בה לפי המקובלים חבוי במשפט "ויעקוד את יצחק בנו" – כשאדם אומר משפט זה אז באותו הרגע עוקדים את כל המקטרגים שלו והחפצים ברעתו בזכות אברהם ויצחק האבות שלנו היקרים. תנסו ותראו ישועות.
סגולה למזל טוב: ברכה למזל טוב והצלחה. (צילום: Catalin Grigoriu/shutterstock)

סגולה למזל טוב: ברכה למזל טוב והצלחה - מפיו של הרב משה בן לולו: 

סגולה למזל טוב ברכה למזל טוב והצלחה. הרב משה בן לולו

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך