הרב נגר: "כל הסרטונים שיוצאים נגד רבנים זה כדי לבחון אותנו"
ערוץ 2000

יהדות

הרב נגר: "כל הסרטונים שיוצאים נגד רבנים זה כדי לבחון אותנו"

"אנחנו נמצאים בדור האחרון, מה מצופה מאתנו?" הרב רביד נגר בתוכניתו טען כי מי שרוצה את עם ישראל הופך לאדם המוצלח ביותר שיש, וכל זה נועד כדי לבחון את הניסיון של הגלות, האם אתם עומדים במבחן?

   
הרב נגר: "כל הסרטונים שיוצאים נגד רבנים זה כדי לבחון אותנו"
ערוץ 2000
אא
ערוץ 2000

כתוב בגמרא במסכת גיטין: "כל המיצר לישראל נעשה ראש" - דווקא אלו שרודפים ופוגעים בעם ישראל, נעשים ל "ראש". רק עכשיו ראינו שהוציאו על כלל הרבנים סרטון בו משמיצים, מבזים ומשפילים אותם.

מדוע כל זה קורה? מכיוון שהם חשים מאוימים. לרבנים יש כוח השפעה גדול לכן הם רוצים לכרות את תורתם ואת דבריהם הקדושים מהיסוד.

לאחרונה יצא ספר המדבר נגד התורה שבעל פה, מנסים לחרב כל פיסה טובה של היהדות ושל התורה הקדושה. הם לא יודעים שהם לא יצליחו בכך. התורה הרבה יותר גדולה מזה.

אנחנו רואים ששלטונם הולך ומתחזק, לכאורה הם מנכסים לעצמם כבוד גדול כמו המן הרשע ומרגישים גאים במלאכתם, מנופחים בכבודם.

דבר זה נועד אך ורק בכדי לבחון אותנו, להגדיל את הניסיון של הגלות, לראות עד כמה אנחנו דבקים בה' יתברך ובתורתו גם כש"תנאי השטח" לא מזהירים, אם אנחנו בוטחים בבורא יתברך וממשיכים בכל הכוח להפיץ את תורתו או שמא נכנעים לדברי ההבל של אותם הכסילים.

"וּבְחַנְתִּים כִּבְחוּן אֶת הַכֶּסֶף וּצְרַפְתִּים כִּצְרֹף אֶת הַזָּהָב" - זה המבחן הכי גדול באמונה, דווקא בזמן אמת - כשקשה, כשלא כולם חושבים כמונו, כשמנסים להוריד ולהנמיך אותנו, להשתיק את קולנו.

אחים יקרים! אנחנו נמצאים בדור האחרון שבו עתידים לבוז לכל מי שמפיץ תורה ואמונה בעולם, ללעוג לכל הצדיקים והקדושים, לצחוק על הרבנים ולנסות למנוע את הפצת התורה הקדושה והאמונה בה' יתברך בעולם - בכל דרך.

אסור בתכלית האיסור לפגוע ולבזות אף אדם ועל אחת כמה וכמה את הרבנים הקדושים. עלינו לכבד כל אדם באשר הוא ובטח מי שעמל בתורה - זו הבחינה האמיתית שיבחנו אותנו בדור הזה, לבדוק אם האדם כנה, ירא שמיים ומכבד את הבריות.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך