אביב גפן חוזר בתשובה? "כשהרוחניות תיגע בי, אחזור בתשובה"
אביב גפן. (צילום:מאיר דהן)

חדשות

אביב גפן מפתיע: "כשהרוחניות תיגע בי, אחזור בתשובה"

המוזיקאי והיוצר, שמגדיר את עצמו כאתאיסט, הפתיע את קהל המשתתפים בוועידת השלטון המקומי וסיפר על יחסיו עם הדת: "אני עדיין כן מנסה, מקשיב ולומד".

   
אביב גפן חוזר בתשובה? "כשהרוחניות תיגע בי, אחזור בתשובה"
אביב גפן. (צילום:מאיר דהן)
אא

"אני מחכה שהרוחניות תיגע בי, ואז אני אחזור בתשובה". את הדברים הללו אמר הזמר והיוצר אביב גפן בוועידת השלטון המקומי אתמול.

בפתחי דבריו אמר גפן: "גדלתי בחברה שבאמת הוקיעה את הדתיים, הוקיעה את הדת, את הרעיון של אלוהים. היום אני עדיין אדם חילוני, אני עוד לא הרגשתי את זה. אני כן מנסה, אני נפגש עם המון אנשים ורבנים. אני מקשיב ולומד. אבל עדיין הדבר הזה, שאומר שיש משהו יותר גדול, יותר נעלה בחיים האלה, הדבר הזה, עדין לא נגע בי".

אביב סיפר עוד: "היום אני עדיין אדם חילוני, אני נפגש עם רבנים ולומד את העולם שלהם, אני מחכה שהרוחניות תיגע בי ואז אולי אשוב בתשובה, כרגע אני מתנחם מאביתר בנאי שחזר בתשובה, הוא היה האדם הכי חילוני. בי זה עדיין לא נגע, שזה יגע בי אולי הדברים יראו אחרת".

אביב גפן חוזר בתשובה? (אביב גפן - צילום: יחצ / אברהם פריד: מאת Shmuliphoto - נוצר על ידי מעלה היצירה, CC BY-SA 4.0)

בסוף דבריו התייחס לדואט המשותף עם גדול הזמר החסידי: "אברהם פריד הוא אחד מגדולי הזמר החרדי, אדם מקסים, בקורונה דיברנו יחד על החשיבות לאחד את עם ישראל - דרך הקלטת שיר משותף, נוצר בנינו חברות עמוקה, מאז אנחנו בקשר כל יום, גם הוא חושב שמאז הקורונה ישראל התרחקה מעצמה, אני והוא עובדים כל הזמן לחבר ולאחד את עם ישראל".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך