באורח נדיר: בית הדין הרבני התיר ליהודי שהתאסלם לחזור ליהדות
(צילום: להב"ה)

חדשות

באורח נדיר: בית הדין הרבני התיר ליהודי שהתאסלם לחזור ליהדות

לדברי ענת גופשטיין, ראש מערך הטיפול בארגון להב"ה: "בשעה טובה קיבל בית הדין הרבני את בקשתו של א' לחזור ליהדות. א' פנה אלינו לפני מספר חודשים ומאז נמצא איתנו בקשר צמוד הכולל תמיכה, לימוד וסיוע"

   
באורח נדיר: בית הדין הרבני התיר ליהודי שהתאסלם לחזור ליהדות
(צילום: להב"ה)
אא

בית הדין הרבני בבאר שבע קיבל הבוקר (ה') את בקשתו של א', יהודי שהתאסלם בעברו ואף נרשם במשרד הפנים כמוסלמי - לשוב ליהדות.

א' יצר קשר לפני מספר חודשים עם ארגון להב"ה וסיפר כי בכוונתו לשוב ליהדות. א' מקבל מאז ליווי וייעוץ מראשי ארגון להב"ה בנצי וענת גופשטיין.

לדברי ענת גופשטיין, ראש מערך הטיפול בארגון להב"ה: "בשעה טובה קיבל בית הדין הרבני את בקשתו של א' לחזור ליהדות. א' פנה אלינו לפני מספר חודשים ומאז נמצא איתנו בקשר צמוד הכולל תמיכה, לימוד וסיוע, הוא פנה אליי לפני חודשיים כשבקשתו הייתה לשוב ליהדות על מנת שיוכל להיקבר כיהודי, דמעות רבות הוא שפך היום בבית הדין כשהוא מספר שבחודשים האחרונים הוא מניח תפילין ושב ליהדותו".

"אומנם", מוסיפה ענת גופשטיין, "ברוב המקרים כשפונים אלינו מדובר בנשים שהתאסלמו ומעוניינות לחזור ליהדות, אך יש גם גברים שהתאסלמו ואנו מסייעים להם לחזור לחיק היהדות".

בנצי גופשטיין, יו"ר ארגון להב"ה מוסר: "אני מודה לבית הדין שקיבל את בקשתו של א' להתנתק מהאסלאם ולשוב ליהדות. המקרה של א' מלמד שאסור להתייאש בשום מצב. אחרי שנים ש-א' חי כמוסלמי, בער בו הניצוץ היהודי וגרם לו לחזור למקור, לחזור ליהדות".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך