יעקב אשר במתקפה: "הממשלה מזלזלת בקדושת החיים"
(צילום: David Cohen 156/shutterstock)

חדשות

יעקב אשר במתקפה: "הממשלה מזלזלת בקדושת החיים"

מתקפה חריפה של ח"כ יעקב אשר מיהדות התורה: 100 ימי החסד של הממשלה הושחתו על הונאה ויחסי ציבור במקום פעילות אמיתית נחושה ונקודתית לבלימת הקורונה • מתים הם לא מספר, כלכלה אינה מזבח והכלת מתים איננה תכנית עבודה. זהו פשוט חוסר מעש ובריחה מאחריות!

   
יעקב אשר במתקפה: "הממשלה מזלזלת בקדושת החיים"
(צילום: David Cohen 156/shutterstock)
אא

ח"כ יעקב אשר יצא ביממה האחרונה למתקפה חריפה נגד הממשלה ועמוד בראשה: לפני כשבוע התרעתי בוועדת החוקה על היציבות המפחידה שמתקבעת במספר הנפטרים והחולים קשה מנגיף הקורונה, כשמנגד הממשלה אינה עושה דבר ומסתמכת אך ורק על החיסונים.

היום, לאחר כמה חודשי הדחקה והסתרה, החלה האמת לצוף מתוך מחלקות הקורונה, הדיווחים הקשים על העומס בבתי החולים, ציוד האקמו שחסר והרופאים שקורסים ומדברים במפורש על כך שקרב היום בו ייאלצו לעמוד בין החיים ובין המתים ולקבוע את מי לחבר לאקמו ואת מי לא.

ייאמר ברורות: הממשלה מזלזלת בקדושת החיים. נקודה. באדישותם מול הגל הנוכחי של הקורונה משדרים ראשי הממשלה לציבור כי ערך החיים כבר אינו מעל הכל בסולם הערכים הישראלי.

האדישות הזו הורגת! בחודש האחרון נפטרו עשרות ישראלים בממוצע מדי יום והמספר הנורא הזה אינו יורד. לכל אחד מאותם נפטרים יש שם, פנים ומשפחה שבורה וכואבת. מרוב "הכלת מתים" כבר לא שמים לב למספרים המצטברים וגואים באופן מדאיג. בתוך פחות מ-100 ימים נפטרו מעל 1000 איש ועולם כמנהגו נוהג, האם התעלמות היא תכנית עבודה?

100 ימי החסד של הממשלה הושחתו על הונאה ויחסי ציבור במקום פעילות אמיתית נחושה ונקודתית לבלימת הקורונה. במקום לשדר לציבור רוח קרב של מאבק נחוש ומשותף מול נגיף מסוכן, המשתק את בתי החולים ומתיש את צוותי הרפואה שאינם מצליחים לעמוד בעומס, מבזבזת הממשלה את זמנה על מתווים מנותקים ולא מציאותיים לתחילת לימודים, כיתות ירוקות ותו שמח ועוד כהנה, שחוץ מכותרות אין להם שום השפעה על המצב וכל מטרתם לייצר קולות של עבודה שיחפו על הכאוס הנורא בבתי החולים.

מתים הם לא מספר, כלכלה אינה מזבח והכלת מתים איננה תכנית עבודה. זהו פשוט חוסר מעש ובריחה מאחריות!

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך