טרגדיה באשדוד: הרב שהחזיר רבים בתשובה נפטר מהקורונה
צילום: פייסבוק

חדשות

טרגדיה באשדוד: הרב שהחזיר רבים בתשובה נפטר מהקורונה

הרב תומר בן שטרית ז”ל שכיהן כרב בית כנסת בבית החולים 'אסותא' באשדוד נפטר במהלך החג לאחר שנדבק בנגיף הקורונה. החזיר רבים לכור מחצבתם לאחר שבעצמו חזר בתשובה

   
טרגדיה באשדוד: הרב שהחזיר רבים בתשובה נפטר מהקורונה
צילום: פייסבוק
אא

אשדוד כואבת את פטירתו הטראגית של הרב תומר בן שטרית זצ"ל בן ה-39 שהלך לעולמו לאחר מאבק קצר בנגיף הקורונה.

עם צאת החג הידיעה המרה על פטירתו התפשטה במהירות. על פי הדיווחים, בימים האחרונים טרם פטירתו הרב הונשם והורדם לאחר שחלה הידרדרות במצבו.

המנוח ז”ל, שקירב רבים, היה בעברו שחקן כדורגל. הוא חזר בתשובה לפני 18 שנה.

באתר ‘סיטי ניוז’ כתבה עורכת האתר: “הרב תומר מלווה אותי כמעט שנתיים. בביתי הוא החל לקבל אנשים ולסייע להם, לאחר מכן העברנו את קבלת הקהל למשרדי ולימים עבר למשרד במשכן משלו. עלו אליו לרגל לקבל ברכה, להתייעץ, לשמוע דבר חכמה, הוא השכין שלום בין זוגות, נתן כח לנשים שלא הצליחו להביא ילדים לעולם להמשיך לנסות, ועשה הכל כדי שהעולם הזה ייראה קצת יותר טוב בין אדם וחברו.

“אדם שאהב אנשים ואנשים אהבו אותו. אדם שהמשפחה שלו הייתה אור עיניו. כעת רעייתו תבדל”א ושמונת ילדיו יצטרכו להתמודד עם החיים שהותיר להם לבדם”.

הרב בן שטרית עמד בראש עמותת "תשובה וישועה", שפעולותיה כוללות בין היתר ייסוד כולל לאברכים בבית החולים, מתן סיוע לנזקקים, טיולים לקברות צדיקים, סעודות מצווה ושיעורים רבים ברחבי הארץ.

אשת העסקים החילונית עדן פינס קיבלה בעצב את הבשורה וכתבה: "לא מאמינה ולא מעכלת".

"האדם הזה היה קרוב לליבי. היה הרב שלי שעזר לי כל כך הרבה ברגעים לא קלים. בכלל, תמיד נתן לי דחיפה קדימה ובעיקר לימד אותי את כוח האמונה".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך