3 סגולות מאת הגאון ’הינוקא’ הקדוש
(צילום: By Raland/shutterstock)

ראש השנה

3 סגולות מאת הגאון ’הינוקא’ הקדוש

רוצים זיווג? בנים? רפואה? יש לכם כעת אפשרות - ביום המלכתו של ה' למלך, יום הרת עולם. הינוקא, הרב שלמה יהודה מציין שלוש סגולות שכולנו מייחלים להן, צפו

   
3 סגולות מאת הגאון ’הינוקא’ הקדוש
(צילום: By Raland/shutterstock)
אא
(צילום: By Raland/shutterstock)

הגאון הינוקא בסגולות נפלאות בכל מיני עיניינים בדרשה מיוחדת:

לגבי ראש השנה הוא יום המלכתו של הקב"ה למלך על העולם, נצטט את דבריו: "אנחנו צריכים לבקש את המלכות של ה', להתפלל על זה שה' יופיע בעולם בצורה הכי מושלמת והיה ה' למלך על כל הארץ"

"יש אפשרות של ניסים, שידוד הטבע, אבל הכל תלוי באמונה ובבקשה. אנחנו לא יודעים מה הקב"ה חושב - "כי לא מחשבותי מחשבותיכם", כפי שנאמר בישעיהו".

הסגולות של הרב שלמה יהודה בארי שליט"א:

יש סגולה נפלאה למי שרוצה בית - הן פיזי והן רוחני, הקמת בית בישראל וכן דירה לומר בכל לילה אחרי חצות את אשר תקנו חכמנו את 'תיקון חצות'. זאת הסיבה של מידה כנגד מידה: אנחנו מתפללים על זה שאין להקב"ה בית, שהשכינה בגלות, ואז הקב"ה שומע את התפילה ונותן לנו בית

כך לגבי רפואה כדאי מאוד לומר את שיר השירים לפני עלות השחר שאז המזיקים מתבטלים מן העולם, ונעלמים - מוביל לרפואה.

ולזיווג מומלץ - לכוון בתפילת שמונה עשרה וב'שמע ישראל', מ'ואהבת' עד סוף פרשייה שלישית 'ויאמר', בכוונה עצומה. וכן לומר שמע ישראל שעל המיטה, כך הוא הורג את המזיקים שיש בכל יום.

מי שרוצה בנים כדאי להגיד את תפילת חנה, כי הקב"ה מתאווה לתפילה, וכן להרגיע את האישה על כך שאין בנים - שכן היא יכולה לעכב כך.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך