הרב יאשיהו פינטו בבשורה משמחת
הרב יאשיהו פינטו. (צילום: באדיבות המצלם)

חדשות

האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו בבשורה משמחת

האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו, בקריאה אישית: מזמין לשמחת הנחת התפילין שתתקיים לבנו במרכז שובה ישראל במנהטן, האזינו

   
הרב יאשיהו פינטו בבשורה משמחת
הרב יאשיהו פינטו. (צילום: באדיבות המצלם)
אא

שִׂמְחוּ וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב

בהודעה מוקלטת שנשלחה השבוע, לכל שומעי לקחו, פנה ראב"ד מרוקו רבי יאשיהו פינטו, והזמין את כל שומעי שיעוריו והתלמידים לשמחה הגדולה שתערך בשבוע הבא במרכז העולמי של שובה ישראל במנהטן.
בתחילת דבריו הודה הרב פינטו לכל מי שהתפלל ומתפלל עבורו, עקב מחלתו והטיפולים הקשים אותם הוא עובר, ציין כי הוא שולח את דבריו באופן אישי לכל אחד ואחד.

בדבריו אמר הרב: לכל האהובים והחביבים, הקב"ה ייתן לכולם ישועה, ברכה, שמחה, סיעתא דשמיא, נחת וכל הטוב.

תודה רבה לכל האהובים על כל החיזוק ועל כל התפילות שמתפללים עלינו, על הלימוד של ספר דברים, על הלימוד היומי, הקב"ה ייתן סיעתא דשמיא: "יוסף ה' עליכם ככם אלף פעמים ויברך אתכם כאשר דיבר לכם" ונזכה כולנו בעז"ה לאור גדול.
האדמו''ר רבי יאשיהו פינטו בבשורה משמחת

בע"ה ביום שני הבן היקר האהוב והחביב, רבי מאיר אליהו, יתחיל להניח תפילין. לקיים את המצווה הראשונה והחשובה - הנחת תפילין. זוהי שמחה גדולה שכל אדם שהוא חלק מ"שובה ישראל" או אחד שקשור לתורות של הקהילה הקדושה יהיה אתנו בשמחתנו הגדולה בהנחת תפילין.

אנחנו שולחים את ההודעה הזאת אישית לכולם שבעז"ה כולם יהיו איתנו במעמד הגדול הזה בהנחת תפילין , תפילת שחרית ובסליחות נכניס ספרי תורה לכבוד האבות הקדושים, כמה ספרי תורה בע"ה נחלק יין ודבש המסורת של הישיבה  הקדושה ובעז"ה נתחזק לכבוד ההילולה של הסבא הגדול רבי חיים פינטו זצ"ל יהיה בעז"ה אור גדול וישועה גדולה סיעתא דשמיא גדולה.

ויש לנו בקשה אישית מכל אחד מהאהובים והחביבים להיות איתנו יחד ביום שני בישיבה במנהטן בכל הזמן הקדוש שיהיה קבלת עול מלכות שמיים תודה רבה  בשורות טובות שמחה והצלחה ואור גדול.
"תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה".

בשורות טובות ומצפים לראות את כל האהובים והחביבים.

האדמו''ר רבי יאשיהו פינטו בבשורה משמחת

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך