הרב ארוש פונה לראשי הישיבות: "הדרך לגאולה תלויה גם בכם"
הרב שלום ארוש

אחרית הימים

הרב ארוש פונה לראשי הישיבות: "הדרך לגאולה תלויה גם בכם"

מאז ומתמיד עמ"י דן על עניין הגאולה. בעקבות המצב הקשה שעמ"י עובר לצערנו בכלליות ובפרטיות בימים אלו. הרב שלום ארוש שליט"א מביא לנו עצה מעשית איך להחיש את הגאולה במהרה. צפו

   
הרב ארוש פונה לראשי הישיבות: "הדרך לגאולה תלויה גם בכם"
הרב שלום ארוש
אא
הרב שלום ארוש

כולנו הרי סובלים בגלל חורבן בית המקדש והגלות המתמשכת. גדול מזכי הרבים, הרב שלום ארוש שליט"א, בשיעורו הביא לפנינו עצה מעשית לבניית בית המקדש מחדש, כך תסיים הגלות הקשה. הרב מציין את הגמרא - בעוון שנאת חינם נחרב בית המקדש. 

אומר הרב: "מאסון מירון הבנתי שהקב"ה לא יביא משיח עד שכולנו נתאחד, נאהב כל יהודי, לא נחלוק על שום קבוצה ושום פלג בעם ישראל. אבל כולנו מבינים שעלינו לעשות את זה באופן מעשי, ולגשר בין כולם במצב הנוכחי ייתכן כי מדובר בעניין לא מעשי בעליל. ובתוכו כל הכאוס הזה - יש עדיין דבר אחד שאנו מסוגלים לעשות והוא - להתפלל כל יום חצי שעה או לפחות רבע שעה על כל עם ישראל שיחזרו בתשובה שלמה בלי ייסורים. 

הרב ממשיך בדבריו: "וכך לבקש: 'ריבנו של עולםתחזיר בתשובה שלמה את כל עם ישראל, בלי ייסוריםבפרט על העוון החמור, עוון שנאת חינםותרבה אהבה בעם ישראל שכולם יאהבו אחד את השני אהבת אמת'. 

ההמלצה החמה של הרב ארוש היא לקרוא את החוברת 'אהבת ישראל במסירות נפש' [שנכתבה ע"י הרב], ובכך לקיים את העצה הנפלאה שבזכותה כולנו בקרוב ממש נראה את פניו הזוהרות של מלך המשיח בברכת 'מלך ביופיו תחזינה עיניך'. 

כאן בערוץ 2000 ניתן לעלות לשידור של הרב ארוש בכל יום חמישי בין השעות 19:00-20:00 בערב, ולומר לרב שקיבלתם על עצמכם אהבת ישראל, הרב שליט"א רושם אותך ומתפלל עליכם להצלחה בכל.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך