הפוסט שמסחרר את הרשת: "אני מסתכל על גופי הגשמי"
(צילום: באדיבות המצלם)

רץ בוואטסאפ

הפוסט שמסחרר את הרשת: "אני מסתכל על גופי הגשמי"

אלון פז שוב מסחרר את הרשת: בפוסט שהוציא לאור זה עתה, הוא כותב על החיבור העז לאלוקים שהוא חש בכל רגע נתון וכל זה דרך "ארבע קירות החדר הסובבים אותי כחומה", כלשונו. קראו את דבריו המרגשים של פז מתוך מיטת בית החולים והקריאה שלו - שנשוב לאבינו שבשמיים

   
הפוסט שמסחרר את הרשת: "אני מסתכל על גופי הגשמי"
(צילום: באדיבות המצלם)
אא

נושא את עיניי מעלה אל השוכן במרומים בתפילות, בקשות, תחנונים ורחמים,
מבקש על עצמי, בני משפחתי ועל כל ישראל.

מרים עיניי ומתבונן מעלה אל התקרה שמעלי החוצצת בין גופי הגשמי שמונח על המיטה, תחום ומסוגר בין ארבע קירות החדר הסובבים אותי כחומה. 

ובדמיוני, כהדי מים הסוככים כענן מכל עבר אני מפשיל, דוהה, מוחק ומעלים את כל החסמים שחגים סביבי וכמשב רוח מוצא את עצמי אחוז באוויר, קל כנוצה מביט אל המעבר ולמעל, אל השמים הפתוחים והרקיע הרחב והעמוק המתנשא מעלה מעלה ללא גבולות והגבלות, נשמה מרחפת לא תלויה בחומר או תחושת כובד וכאב גשמי, עטופה בעוצמות של אנרגיה רוחנית שמשכנה לא ממש מוכרת בעולמנו, שיורדת ממקומות עליונים שהמציאות כאן לא מאפשרת לה כמעט קיום בזמננו, נכון לימינו אנו.

מכוון את מחשבותיי וראייתי אל מקום מושבו איי שם אל מקום קדושתו מעל כל הרקיעים, רחוק במיימדי המדע והזמן המוכר לאדם הבשר ודם, ומנגד קרוב מרחק נגיעה כי רוחו ומציאותו בכל וכל אם בנסתר ואם בגלוי, אם מעלה ואם מטה, בו בזמן כל הזמן, ומעולם כך היה, גם בהווה ותמיד יהיה. מלכותו מלכות כל עולמים וממשלתו לדור ודור.
הפוסט שמסחרר את הרשת: ''אני מסתכל על גופי הגשמי''

מכוון וממוקד כשכל השערים פתוחים ובמילות לחש שיוצאים מעמקי נשמתי מתוך חדרי ליבי המלאים והגועשים פורק כל עול, מבקש ומתפלל במסירת ודבקות כשעיניי הבוהקות שנמלאות ברטיבות שמזגגות את אישוניי ודוחקת בדמעה קטנה שמבצבצת בקצה העין ופותחת צוהר לשאר הדמעות, מאפשרת להן לדמוע כסכר שנפרץ ונשטף בעוצמה, בהתפרצות רגשית לכל עבר המרוקנת את כל מה שנצבר בפנים.

אבא שבשמיים, הקדוש ברוך הוא שמטה אוזניו הקשובות לכל דורשו בברואיו, בטובו, כבמטה קסם, רחמיו וישועותיו הכבירות מיד עוטפות ומעבירות כל רחש, דאגה, כאב ונגע טורדני ולא רצוי שהיה וישב ולא הרפה.

תחושה עילאית מקלה ומרגיעה מסירה מהנפש והנשמה את כל החסך שליווה עד לפניי רגע והנשימה הכבדה שהאיצה החלה להאט ולתת לפעימות הלב לשוב ולפעום כסדרם בשלוות הנפש, הנשמה והגוף ולחוש שוב כבחוף מבטחים תחת חסותו המלאה, הרוחנית והקדושה של היושב במרומים, אבא שבשמים, הקדוש ברוך הוא.

הוא מחכה לכם שתפנו אליו בכל עת ותפתחו את לבכם לפניו, תבקשו לפרטי פרטים ככל שעל לבכם, כי מי אם לא הוא ובכבודו ובעצמו יענה לכל משאלות לבכם.

אין עוד מלבדו!

תהילים פרק קכ"א:

שִׁיר לַמַּעֲלוֹת:
אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:
עֶזְרִי מֵעִם ה' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:
הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:
ה' שֹׁמְרֶךָ ה' צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:
יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:
ה' יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:
ה' יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

מדבריו של אדם משותק ומונשם.

כאן בשבילכם, 

אלון פז

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך