תרומות
`
עדות מצמררת: "האדמו’ר הרב יאשיהו פינטו מחולל ניסים בעולם"
(צילום מסך: "יוטיוב")

יהדות

עדות מצמררת: "האדמו’ר הרב יאשיהו פינטו מחולל ניסים בעולם"

כדאי לכם מאוד לשמוע את הסיפור המרגש הזה על מופת ופלא בזכות הרב יאשיהו פינטו ובזכות אמירת ספר דברים בשבת וביום חול בתוכנית בערוץ 2000 של הרב יהודה סעדיה, יחד עם מאזין שסיפר את הנס המטלטל שקרה לו ולאשתו.

   
עדות מצמררת: "האדמו’ר הרב יאשיהו פינטו מחולל ניסים בעולם"
(צילום מסך: "יוטיוב")
אא
(צילום מסך: "יוטיוב")

הרב יהודה סעדיה בסיפורי נפלאות מאת הרב פינטו בתוכנית מיוחדת עם סיפורים מרגשים וגם - על הסגולה של אמירת ספר דברים במהלך השבת וימי החול.

ראשית - כדאי מאוד להגיד את 55 הפסוקים האחרונים של ספר דברים כל יום וביום שבת להגיד את כל ספר דברים שנקרא גם משנה תורה.

יש עדויות על דברים מדהימים ומשאלות ובקשות שהתגשמו בגלל זה ומאוד מומלץ לעשות זאת. כך למשל מספר אחד המאזינים שלא הכיר את הרב שאחרי שתי בנות אשתו הייתה בהריון אבל פתאום התברר שהעובר נפל, והריון הפסיק. 

היה משבר גדול מאוד בפרט כשהם רצו עוד ילד ובן. הו דיכאונות גדולים ובכיות בגלל המצב. הם שמעו על הרב והחליטו לנסוע אליו

אבל לא סתם - דרך ירדן ובאמצע הלילה עד פריז, צרפת. כל זאת כדי לשמוע שיעור של הרב. לאחר מכן שמע הרב ואמר שהכל יהיה בסדר ושיהיה עוד הריון. בשבת אמר שהם קוראים בספר דברים ושיקבלו זאת.

וכך אכן קרה היה הריון והרופאים נדהמו. העובר זוהה כבת וזה היה אחרי שהרב פינטו אמר להם שיהיה בן ושוב היו בדיקות מול הרופאים ועוד דברים.

היהודי הדליק נר לזכות הבבא סאלי והרב חיים פינטו זצ"ל. והמשיך להאמין במה שהרב אמר והנה - באורח פלא יוצא מגדל הרגיל - נולד בן ונקרא בשם חיים על שם הרב חיים פינטו זצ"ל.

סיפורים גדולים בזכות אמירת ספר דברים. מומלץ מאוד.

 

עוד כתבות שיעניינו אותך