חלמה על בנה שנפטר: "אני חוזר אליכם" ונפקדה בזרע של בר קיימא
הילד רוי ז"ל בצעירותו (צילום: באדיבות המצלם)

מיסטיקה וקבלה

חלמה על בנה שנפטר: "אני חוזר אליכם" ונפקדה בזרע של בר קיימא

סיפור העדות המטלטל של אימא של רוי, אימא לילד שחלה במחלה הארורה נפטר מן העולם הזה וחזר בדרך-לא דרך, כיצד האימא חווה את הטלטלה מנקודת מבטה הכואבת על בנה? וגם - בזמן הזה בני משפחתו מקבלים מסרים ישירות ממלך מלכי המלכים. סיפור העדות בהמשכים - חלק מס' 5. אל תחמיצו | קִראו

   
חלמה על בנה שנפטר: "אני חוזר אליכם" ונפקדה בזרע של בר קיימא
הילד רוי ז"ל בצעירותו (צילום: באדיבות המצלם)
אא

החלק הקודם: סיפור העדות המטלטל של רוי - חלק רביעי

חלק חמישי
בשבוע הראשון להריון
בזמן שישנתי ראיתי צל ענק מרחף מעליי ומכסה את כולי. הרמתי את הראש מתוך שינה לראות מה זה הצל הזה, ובין שינה לערות ראיתי כנפיים ענקיות מתרוממות מעלה, ובאותו הרגע פקחתי עיניים, התעוררתי בזמן שחרית, בבוקר.

בחודש הרביעי להריון
לילה אחד לפני השינה, התפללתי לבורא עולם בכל ליבי מתוך רצון וביקשתי לדעת אם הבן שלי חוזר אליי. באותו הלילה חלמתי חלום ובו רוי הופיע בתוך צורת אליפסה לבוש בג'ינס וחולצה כחולה ואמר לי בלחש: "אני בא אליכם, אני חוזר".

ברוך השם ילדתי בן
במשך כל תקופת ההריון התפללתי הרבה וביקשתי למצוא שם שאוהב בדיוק כמו השם רוי. תוך כדי התפילה ביום שבת, בספר התהילים, האירו את עיניי בפסוק "ה' אורי וישעי", שהתאים בדיוק למצב בו היינו, ה' האיר לנו את החיים והושיע אותנו.
בנוסף, ראיתי בו את השם אורי שמכיל בתוכו את האותיות ר.ו.י.

באותו הרגע שראיתי את השם בתהילים, ביתי שיחקה לידי ואמרה משום מקום את השם אורי תוך כדי משחק.  באותה התקופה האחד הלילות מתוך שינה עמוקה שמעתי בקול עמוק ורחוק שקוראים את השם אורי, ואז הבנתי שזה השם שאקרא לבני. בערב ראש השנה נערכה הברית לבני, הענקנו לו את השם אורי. הפרק ממנו קיבלתי את השם לבני הוא פרק כ"ז, פרק זה נקרא בערב ראש השנה בכל בית כנסת. 
חלמה על בנה שנפטר: ''אני חוזר אליכם'' ונפקדה בזרע של בר קיימא

ההמשך בשבוע הבא...

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך