"לא הבנתי למה היא מפחידה אותי": החלום שלאחריו הילד חלה במחלה
הילד שחלה. (צילום: באדיבות המצלם)

מיסטיקה וקבלה

"לא הבנתי למה היא מפחידה אותי": החלום שלאחריו הילד חלה במחלה

סיפור העדות המטלטל של רוי, ילד שחלה במחלה הארורה וחזר ברך הנולד, כיצד האימא חווה את הטלטלה מנקודת מבטה הכואבת על בנה? וגם - בזמן הזה בני משפחתו מקבלים מסרים ישירות ממלך מלכי המלכים. סיפור העדות בהמשכים - חלק מס' 4. אל תחמיצו | קִראו

   
"לא הבנתי למה היא מפחידה אותי": החלום שלאחריו הילד חלה במחלה
הילד שחלה. (צילום: באדיבות המצלם)
אא

החלק הקודם: סיפור העדות המטלטל של רוי - חלק שלישי

חלק רביעי
חלום של רוי
בוקר אחד בתקופת המחלה, רוי סיפר לי שהוא ראה דמות בחלום, בעלת זקן ארוך מאוד. אך את הפנים שלה הוא לא היה יכול לתאר. כי לא ראה ממש פנים מוגדרות. הדמות הייתה מוכרת לו מאוד, והוא חשוב שהיא הייתה דמות מיוחדת שיכולה להגשים כל בקשה, הוא שמע אותי אומרת לו בחלום: "רוי תבקש ממנה בריאות". ואני חוזרת ואומרת לו שוב "תבקש בריאות". שאלתי אותו האם הוא ביקש בעצמו בריאות והוא השיב לי "אני לא חושב". רק את הקול שלי הוא שמע מהדהד בחלום. 

חלום של אימא
ראיתי שוב את סבתי בחלום, עומדת בצד הדרך, כהת עור יותר מאשר במציאות. מאופרת עם ליפסטיק אדום. ניגשתי אליה היא שכבה מתחת לעץ ולא דיברה. אמרתי לה "בבקשה תברכי את כל המשפחה ופירטתי לה את השמות, ותבקשי רחמים על רוי. חזרתי ואמרתי לה "בבקשה, תבקשי בשבילו רחמים". ותחזרי להגיד לי.
בכל יום חיכיתי שהיא תחזור אליי, אל החלום ותבשר לי משהו טוב. אבל היא לא חזרה וחודש לאחר מכן הוא כבר לא היה.
הילד שחלה. (צילום: באדיבות המצלם)

המשך לחלום
בחודשים הראשונים  לאחר הפטירה חלמתי שאני רואה משטח גדול של אדמה ורואה את רוי מגיע ואני שואלת אותו: "איך הגעת לכאן? תדע לך שאפשר לספור על האצבעות את את האנשים הבודדים בעולם כולו שחוזרים לפה. ואמרתי לו:בוא איתי ואקנה לך בגדים חדשים. הלכנו יחד והוא לבש בגדים חדשים בצבעי כחול - לבן. אמרתי לו שבבגדים האלו הוא נראה טוב. חשבנו יחד: "מה נאמר לאנשים כדי שלא יהיו בבהלה כשיראו אותך פה בחזרה?". החלטנו שהוא ישתלב בין כל הילדים בבית הספר, אז הוא חבש כובע לבן והצטרף. נתבשרתי שאני בהריון שבוע לאחר מכן, ואני בגיל 45. הופתענו מאוד.

המשך בשבוע הבא...

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך