העל טבעי מעבר להיגיון שלנו: ״אני רואה דמות שחורה"
הנער רוי בזמן חוליו. (צילום: באדיבות המצלם)

מיסטיקה וקבלה

העל טבעי מעבר להיגיון שלנו: ״אני רואה דמות שחורה"

סיפור העדות המטלטל של רוי, ילד שחלה במחלה הארורה וחזר ברך הנולד, כיצד האימא חווה את הטלטלה מנקודת מבטה הכואבת על בנה? וגם - בזמן הזה בני משפחתו מקבלים מסרים ישירות ממלך מלכי המלכים. סיפור העדות בהמשכים - חלק מס' 3. אל תחמיצו | קִראו

   
העל טבעי מעבר להיגיון שלנו: ״אני רואה דמות שחורה"
הנער רוי בזמן חוליו. (צילום: באדיבות המצלם)
אא

החלק הקודם: סיפור העדות המטלטל של רוי - חלק שני

חלק שלישי
חלום של רוי
בוקר אחד כשהיה רוי בן 16, הוא קם משנתו וסיפר לי: "אימא, חלמתי חלום מאוד מזור עליי ועל ניצן (חברה שלו), אמרתי לה: ניצן, אני חייב לחזור בחזרה, פרסתי כנפיים ועליתי למעלה". לאחר כחודש גילינו שהוא חלה.

בבית החולים
בבית החולים רוי עדיין לא ידע מה יש לו, היינו בבי"ח והוא סבל מכאבים. אז אמרתי לו שכדאי שנעשה מדיטציה, סוג של הרגעה. הדרכתי אותו כיצד להרגיע את עצמו שלב אחר שלב, וביקשתי ממנו בכוח הרצון שלו להסתכל פנימה לתוך הגוף, במקום שכואב לו ולהסביר לי מה הוא רואה.

תוך כדי הרפיה מוחלטת הוא אמר לי שהוא רואה דמות של זפת שחורה שנדבקת לו בכל האזור של האגן, וכך התחלנו לנהל דו שיח עם אותה הדמות, ביקשנו ממנה לצאת מהגוף שלו. אבל רוי השיב כי היא מסרבת לצאת ואין לה לאן ללכת. הצעתי לו שאנחנו נתחנן אליה ונבקש ממנה לצאת ממך למקום שממנו היא באה. הוא אמר לי "אני לא רוצה לצאת מאיפה היא באה כי זה ממש מפחיד אני פשוט אבקש ממנה ללכת ונשכנע אותה".
הילד רוי בזמן חוליו.  נקרע הלב.

לאחר מאמצים רבים רוי התחיל להשתעל ממש ואמר לי שהיא מסכימה לצאת ובאותו המקום שהייתה הדמות, הוא ראה שנותרה באותו המקום רק צלקת וחרוט שם את שם השם, וכך הסתיימה המדיטציה. בזמן ההרפיה ביקשתי ממנו לעלות לשאר הגוף ולבדוק האם יש משהו נוסף באיזור אחר, הוא ממש סירב ואמר לי שהוא לא מוכן לבדוק מקום אחר. בסוף המדיטציה הוא אמר לי: "אימא את יודעת שאת צדיקה".

לאחר שלושה חודשים בערך רוי התחיל הקרנות, ולאחר הטיפול הגיע רופא בכיר ואמר: "אני רואה שהכל עבר רק נותרה צלקת פנימית באותו המקום, מרגישים אותה". אני ורוי הסתכלנו אחד על השני וחייכנו, הרי זה מה שהוא ראה במדיטציה. 

החלק הבא - מס' 4

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך