עדות מטלטלת על גלגול נשמות שחזר בילד - חלק ראשון
רוי והרב. (צילום: באדיבות המצלם)

מיסטיקה וקבלה

חלק ראשון; עדות מטלטלת על נשמה שהתגלגלה בילד?

סיפור העדות המטלטל של רוי, ילד שחלה במחלה הארורה וחזר ברך הנולד, כיצד האימא חווה את הטלטלה מנקודת מבטה הכואבת על בנה? וגם - בזמן הזה בני משפחתו מקבלים מסרים ישירות ממלך מלכי המלכים. סיפור העדות בהמשכים - חלק מס' 1. אל תחמיצו | קִראו

   
עדות מטלטלת על גלגול נשמות שחזר בילד - חלק ראשון
רוי והרב. (צילום: באדיבות המצלם)
אא

חלק ראשון 
רוי מספר
רוי בגיל 13 סיפר לי כך: "אימא היו לי יומיים מוזרים של שינה, כאילו לא ישנתי ואני מרגיש עייפות, ראיתי את המקום העליון למעלה, הייתי ראש המלאכים שאחראי על כל המלאכים, על כולם. אמרתי להם מה לבצע ומה לעשות.

והייתי קרוב מאוד לכיסא הכבוד, ידעתי שיש כוח עצום ששייך לכיסא הכבוד אבל לא הייתה לי אפשרות לראות אותו, רק להרגיש. אני זוכר אימא שראיתי מישהו מאוד מבוגר שהתלבטו להיכן להכניס אותו, לשייך אותו, אם למקום טוב או פחות טוב, והאדם הזה היה מוכר לי.

לא יודע למה, אבל ריחמתי עליו והתחננתי שיכניסו אותו למקום טוב, אפילו בכיתי, עד שאפשרו לו להיכנס, והמקום הזה היה מרהיב ביופיו. רציתי לרדת לעולם הזה אבל באו אליי המלאכים ואמרו לי:

לא כדאי לך לרדת. וניסו לשכנע אותי, הם אמרו לי: "אף אחד לא מבטיח לך כשתחזור תהיה באותו המעמד הגבוה שבו אתה נמצא היום, אז אולי בכל זאת תחליט אחרת". ואני זוכר שאמרתי: "לא! אני רוצה לרדת לעולם הזה, והתעקשתי!".

שנה לפני גילוי המחלה
אחת מתכונות האופי של רוי הייתה מנהיגות, היא הייתה נוכחת בו בצורה מאוד בולטת, בכל מקום, בלי יוצא מן הכלל. רוי רצה תמיד שנקבל את דעותיו. באחד מהויכוחים, לאחר אי הסכמה בינינו הוא התפרץ וצעק: "עוד תראו שתגידו חבל, חבל, חבל… אתם תבכו על הקבר שלי ועל המצבה שלי, אתם עוד תבכו".
רוי בטיול. (צילום: באדיבות המצלם)
החלק הבא: גלגול נשמות - מס' 2

מצמרר: הילדים שנרצחו בפיגוע חזרו בגלגול: "אבא, ירו בי פה ופה בדיוק". צפו

רוי והרב. (צילום: באדיבות המצלם)

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך