צפו: מרן שר התורה בירך את פצוע הפיגוע מישיבת איתמר
(צילום: באדיבות המצלם)

חדשות

צפו: מרן שר התורה בירך את פצוע הפיגוע מישיבת איתמר

כמדי שנה לקראת סיום שנת הלימודים יצאו רבני ותלמידי ישיבת ההסדר באיתמר למסע בין בתיהם של גדולי ישראל, השנה הוקדש המסע לרפואתו של תלמידי הישיבה בניה ישראל פרץ שנפצע קשה בפיגוע בצומת תפוח

   
צפו: מרן שר התורה בירך את פצוע הפיגוע מישיבת איתמר
(צילום: באדיבות המצלם)
אא
(צילום: באדיבות המצלם)

רבני ותלמידי ישיבת ההסדר באיתמר יצאו ביום חמישי האחרון למסע השנתי המציין את סיום שנת הלימודים, במסע מגיעים הרבנים והתלמידים לביתם של גדולי ישראל ומבקשים את ברכתם להתעלות בתורה ויראת שמים, בשנה זו הוקדש המסע לתפילות לרפואתו של תלמיד הישיבה בניה ישראל בן אביבה פרץ שנפצע קשות בפיגוע הירי בצומת תפוח לפני כחודשיים.

את המסע פתחו התלמידים בביתו של הגר"ח קנייבסקי בבני ברק, שם התפללו יחד לרפואתו של חברם לספסל הישיבה, הגר"ח קנייבסקי בירך את בניה ישראל ברפואה שלמה.

לאחר מכן השאירו התלמידים פתקאות לברכה על שולחנו של הרב. משם המשיכו בני הישיבה לביתו של הרב עמי שטרנברג ראש ישיבת הר המור וראש כולל חזון אלחנן. 

במהלך היום הגיעו הרבנים והתלמידים לביתם של הרב יעקב אריאל, הרשל"צ הרב שלמה עמאר, הרב דב ליאור, הרב אביגדור נבנצל, הרשל"צ הרב יצחק יוסף, אב"ד ירושלים הרב אליהו אברז'ל, והרב שלמה אבינר, בבית כל אחד מהרבנים התפללו לרפואת חברם והתברכו לכבוד סיום שנת הלימודים.

אלעד רבינוביץ, מנהל הישיבה אמר: המסע חשוב לנו במיוחד דווקא בסיום שנת הלימודים, חשוב לנו להדגיש כי מהתורה לא מתנתקים לרגע אחד, גם לא בבין הזמנים. אנו מבקשים מעם ישראל להתפלל לרפואת בניה ישראל בן אביבה שיחזור במהרה לאיתנו וישוב לספסלי בית המדרש".

צפו: מרן שר התורה בירך את פצוע הפיגוע מישיבת איתמר (צילום: באדיבות המצלם)

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך