הרב טאו במתקפה נגד מי שמנע ממשלת ימין: "אל תהי צדיקים הרבה"
(קרדיט: מיכאלי, רישיון-השימוש)

חדשות

הרב טאו במתקפה נגד מי שמנע ממשלת ימין: "אל תהי צדיקים הרבה"

שיא ישיבת הר המור: ראו איך חסידותו היתרה של ח"כ בצלאל סמוטריץ' מונעת הקמת ממשלה אשר בה ישראל בפנים וערבים בחוץ נמנעים, ומביאה עלינו חלילה ממשלה עם ערבים בפנים והיהדות בחוץ.

   
הרב טאו במתקפה נגד מי שמנע ממשלת ימין: "אל תהי צדיקים הרבה"
(קרדיט: מיכאלי, רישיון-השימוש)
אא

הגאון רבי צבי טאו מגדולי הרבנים בציונות הדתית, יצא בשעות האחרונות בדברים חריפים נגד אנשים שלדבריו מנעו הקמת ממשלת ימין.

הקלטה שפרסם יאיר שרקי אומר הרב טאו כי: "כבר אמר החכם מכל אדם: ׳אל תהי צדיק הרבה’. ראו איך חסידותו היתרה של ח"כ בצלאל סמוטריץ מונעת הקמת ממשלה אשר בה ישראל בפנים וערבים בחוץ נמנעים, ומביאה עלינו חלילה ממשלה עם ערבים בפנים והיהדות בחוץ".

בימי המו"מ הקואליציוני פרסם הרב טאו מכתב בו קרא להקים ממשלת ימין שנשענת על רע"מ: "ההסכמה לתת יד למזימות ההרסניות להן מצפים אויבי ישראל, בביטול עניינה של מדינת ישראל כמדינה יהודית וכל הכרוך בזה היא חילול ד' נוראי", נימק אז הרב.

הוא המשיך: "אדרבה, ההצלחה להעמיד ממשלה שתדאג לטובתם של ישראל, שתדאג לקודשי ישראל, היא הקידוש השם היותר גדול, ו"גדול הוא קידוש ד' מחילול השם".

ח"כ בצלאל סמוטריץ', תקף הבוקר את ראש הממשלה בנט, וטען כי הוא זה שטירפד את הקמתה של ממשלת ימין. "מאז הבחירות לא התראיינתי בכלל בתקשורת, הייתי מעורב עד צוואר בהקמת ממשלת ימין", ציין סמוטריץ' בראיון לרשת ב' הבוקר.

"השקעתי את כל זמני ומרצי למנוע הקמת ממשלת שמאל עם תומכי טרור. נפגשתי גם עם בנט. היו גם טיוטות של הסכמים, נפתלי טירפד את זה", האשים.

סמוטריץ' התייחס גם להאשמות חברי הכנסת החרדים כלפיו שטירפד הקמת ממשלת ימין: "גפני רצה להישען על קולות רע"ם וזה הדבר הכי גרוע שקרה אתמול".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך