מרדכי שפירא בשיתוף פעולה מקפיץ במיוחד יחד עם להקת החתונות  ’’פריילאך"  | SING IT
מרדכי שפירא ולהקת החתונות ’’פריילאך" SING IT

מוסיקה

מרדכי שפירא בשיתוף פעולה מקפיץ במיוחד יחד עם להקת החתונות ’’פריילאך" | SING IT

מרדכי שפירא בשיתוף פעולה יחד עם להקת החתונות "פריילאך" באלבום שירי החתונה האולטימטיבי הנקרא "SING IT" (תשיר את זה). מדובר בעיבוד שמאסף לתוכו כ-60 שירים שמחים ומרוממים את הנפש וכל חתונה אפשרית; אל תחמיצו - האזינו

   
מרדכי שפירא בשיתוף פעולה מקפיץ במיוחד יחד עם להקת החתונות  ’’פריילאך"  | SING IT
מרדכי שפירא ולהקת החתונות ’’פריילאך" SING IT
אא

להקת החתונות הטובה ביותר בארה"ב פריילאך יחד עם מרדכי שפירא, הזמר הצעיר הבולט ביותר כרגע ביבשת, מביאים לציבור היהודי בעולם אלבום חתונה מעודכן ועכשווי SING IT ("תשיר את זה"). אוסף מרשים שכולל את 60 השירים הכי הכי בעיבודי גרוב שמחים – בעצם כל מה שרוצים וצריך בחתונה בימים שאחרי הקורונה ובכלל.
האלבום, פרי יצירה ועיבוד משותפים של צבי בלומנפלד מפריילאך ומרדכי שפירא. הרכב ה"פריילאך באנד", כולל את אברומי שרייבר על התופים, נחמן דרייער עם הגיטרות, ואייל צוברי על הבס.  

ב - SING IT כמעט 80 דקות של עיבודים מרעננים בגרוב מהשמחים שהיו כאן מאז ומעולם. כמו בחתונות טובות, כולל האלבום 3 סבבים של ריקודים, סט מיוחד לחופה ומוזיקה ייחודית לארוחת ערב. חווית האזנה לאלבום החדש – עצומה. החלוקה לסטים, ממש כמו בחיים - מדמה לחלוטין את האווירה באולם השמחות, כבר מהפתיח המדליק בו מוזמנים החתן והכלה אל רחבת ריקודים, ועד לסיום הערב, הפרידה ושבע הברכות...בסה"כ, רקחה החבורה ובישלה יחד לאלבום אחד 60 שירים מכל הזמנים, הסגנונות, הצבעים והקצבים. ההרכב המשותף מבצע גרסאות מוזיקליות חדשות לשירים חסידיים שמבצעים במקור כל סלטה ושמנה של תעשיית המוזיקה החסידית והישראלית מאז ומעולם. ועדיין, לבלומנפלד ולשפירא היה חשוב לצרף לאלבום הנוכחי שלושה שירים חדשים שלא הוקלטו מעולם והם מככבים בכל אחד מהחלקים באלבום: השיבנו של אהרן שפירו, הרגע של שרולי ליפשיץ וחיהל'ה נאהאוס ואם אשכחך של מרדכי שפירא וצבי בלומנפלד.

מרדכי שפירא ולהקת החתונות ’’פריילאך" SING IT

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך