האם המשיח יבוא? הגר"ש ארוש במסר מיוחד
(צילום: דוד ארזני) | הרב ארוש בכותל

יהדות

האם המשיח יבוא? הגר"ש ארוש במסר מיוחד

בימים הקשים שעברו על כולנו, שאלנו את עצמינו: רגע, כל כך הרבה צרות, אובדן הקדושים במירון, טילים, ערבים, דברים שאנחנו עדיין לא מצליחים לעכל שקרו, האם בסוף יבוא משיח? האם נראה את האור בקצה המנהרה? או שח"ו...

   
האם המשיח יבוא? הגר"ש ארוש במסר מיוחד
(צילום: דוד ארזני) | הרב ארוש בכותל
אא

ברצוני לשמח את כל קוראי הכתבה, שנכנסנו השבוע לרבינו מעודד ישראל רבינו שלום ארוש שליט"א לשמוע מפיו מה המסר ומה אנחנו צריכים להתחזק בימים טרופים אלו, כדי שלא נגיע לעוד מקרה שכזה, ח"ו לא ישמע ולא יהיה. בנוסף לכך, הופתענו לשמוע דברים מדהימים ומחזקים שיענו לכם לשאלה האם בסוף יבוא משיח? וכאן החלטנו לעבור מהכתבה להביא לפניכם את המילים של הרב ארוש בעצמו מהשיחה שהייתה לנו איתו אמש, והנה הדברים לפניכם:

"את האמת אומר לכם, שאני כבר התייאשתי, לפני שקרה האסון אמרתי לעצמי, הרי משיח יבוא רק שיהיה אהבת ישראל, אהבת חינם, אחדות ישראל, אבל לצערי הרב אני ראיתי שהלשון הרע בעם ישראל ושנאת החינם בעם ישראל גדלה פי כמה וכמה, אודות למכשירים והתקשורת.

"וכמובן שאם יש שנאת חינם משיח לא יכול לבוא, אז פשוט התייאשתי ואמרתי לעצמי אני לא מאמין שבקרוב תהיה הגאולה. א-ב-ל כשהייתי במערה בליל ל"ג בעומר כאשר קרה האסון הנורא ל"ע צעקתי להקב"ה 'למה רבש"ע? מה אתה רוצה? מה המסר? למה הפכת יגון לשמחה? ושם קיבלתי בזכות הקדושים זצ"ל ואדונינו רשב"י מתנה הכי גדולה שירדה לעולם דרכי, והמתנה היא הקמפיין החדש שאני עכשיו עובד עליו להפיץ אותו בכל הכח, ואני בטוח במליון אחוז שאם עם ישראל ישמעו לי ויקיימו את הקמפיין הזה, בטוח שיבוא משיח בטוח בטוח.

"מה עושים? מה הקמפיין? הקמפיין שלי נקרא 'אהבת ישראל במסירות נפש עד המשיח'. מה זה אהבת ישראל? כולם מדברים אהבת ישראל, אהבת ישראל, וכמו שאומרים 'דיבורים כמו חול ואין מה לאכול'. אתה אוהב את עם ישראל, מה אתה עושה בשבילם? אה? עכשיו ההזדמנות, הקמפיין הוא שכל יהודי כל יהודיה, בחור או בחורה, אנשים מבוגרים, נשואים, רווקים, כולם כולם, יקבלו על עצמם להתפלל יום יום על עם ישראל שיחזרו בתשובה שלימה בלי יסורים, לפחות חצי שעה ביום, ורק מי שקשה לו יתפלל רבע שעה.

"על מה מתפללים? רבש"ע תחזיר את עם ישראל בתשובה שלימה בלי יסורים, תזכה את כל עם ישראל שיאמינו בך שהכל לטובה ויאמרו לך תודה בין על הטוב בין על הרע, תזכה את כל עם ישראל שישמרו שבת כהלכתה, תזכה את כל הגברים שבעם ישראל שיעשו כל יום מינימום שעה התבודדות, ויזכו לשמירת העניים, תרחם על כל הנשים שבעם ישראל שילכו בצניעות, פשוט לחזור על הדיבורים האלה עוד פעם ועוד פעם, עד שיעבור חצי שעה כל יום ויום שבתות חגים לכן אני קורא לזה במסירות נפש, נכון אין לך זמן, גם לי אין זמן, אבל מסירות נפש, תבטל הכל, העיקר שלא יעבור עליך יום בלי חצי שעה תפילה על עם ישראל, ועיקר התפילה העיקר העיקר שבגלל זה קרה האסון, בגלל הפילוגים, המחלוקות, בין אדם לחברו, אנשים שונאים את אחים שלהם ה"י, אז להתפלל בחצי שעה המון, רבש"ע תזכה את כל עם ישראל שיבינו שזה העיקר בין אדם לחבירו!

"ותחזיר בתשובה שלימה את עם ישראל בלי יסורים שלא ידברו יותר לשון הרע, ולא רכילות, ולא שנאת חינם וכיו"ב. במה זוכה מי שמתפלל כל יום חצי שעה על עם ישראל? הקב"ה בעצמו מתפלל עליו, אני מברך אותו כל יום, רשב"י מברך אותו, רבינו נחמן מברך אותו, כל הסבים והסבתות שבגן עדן מברכים אותו שבזכות התפילות שלו הנכדים שלהם יחזרו בתשובה, ואני מבטיח לו שיהיה לו גן עדן בעולם הזה, כל ישועה שהוא צריך הוא יקבל מיד. אבל אני לא מסתפק בזה, אני מבקש שכל יהודי ויהודיה שקיבלו על עצמם את החצי שעה כל יום על עמ"י יעבירו לי את כל השמות שלהם ואני הולך עם זה בכיס ומברך אותו יום יום כל הזדמנות שאני יכול".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך