אביב גפן על האסון במירון: "אנחנו צריכים ללמוד שיעור"
(צילום: יח"צ)

חדשות

אביב גפן על האסון במירון: "אנחנו צריכים ללמוד שיעור"

הזמר והיוצר המפורסם מתייחס במרומז לדברי ירון לונדון כי אינו מרגיש צער על אסון מירון, ואומר: "אני מתנגד לכל האומרים שאתם לא חלק מישראל. יש לי כבוד למאמינים".

   
אביב גפן על האסון במירון: "אנחנו צריכים ללמוד שיעור"
(צילום: יח"צ)
אא

הזמר והיוצר אביב גפן, משגר מסר של אחדות ואהבת חינם, במלאות ה'שבעה' לפטירתם הטראגית של 45 בני אדם ב'אסון מירון' בל"ג בעומר.

"פקד אותנו אסון נוראי במירון. אני מחבק את כל המשפחות שאיבדו את יקיריהם, כמובן את הנפגעים ואלה שנאבקים על חייהם בבתי החולים, וגם את פגועי החרדה אסור לשכוח".

"מה שאני הרגשתי, זה שכולנו עם אחד, המוות נוגע בכל אחד מאיתנו. יש ערבות הדדית וכבוד הדדי, ואעשה ככל שביכולתי לחבר בינינו. 'ואהבת לרעך כמוך' - זו שורה שצריך לשנן בעל פה, גם אם אדם לא מאמין במה שאתה מאמין, גם אם הלבוש לא תואם את הלבוש שלך, ודווקא מהאסון הנוראי הזה אפשר לשאוב הרבה כוח".

"אמשיך להתנגד לכל אלה שאומרים שזה לא חלק מישראל. בישראל יש הרבה זרמים וגוונים, יש לי כבוד גדול מאוד לכל אדם שמאמין באלוקים והולך על פי חוקיו ואמונתו, זה שיעור מאוד גדול גם להכיל ולכבד את האחר".

"הקדשתי כמה שירים בהופעות שלי לזכרם של הרוגי האסון, אני אמשיך עם זה גם עם האסון וגם ללא האסון, זה חייב להיאמר, שצריכים לחבק ולאחד שורות, כי ישראל שייכת לכולנו".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך