החבר תיעד: אברך צעיר נשדד בצומת נווה יעקב ע"י שני ערבים
(צילום: Nika Lerman/shutterstock)

חדשות

החבר תיעד: אברך צעיר נשדד בצומת נווה יעקב ע"י שני ערבים

שני ערבים ממזרח ירושלים שדדו שעון יוקרתי מצעיר חרדי בצומת נווה יעקב. החבר של הנשדד הצליח לתעד את השודדים, ולהעביר את הפרטים שלהם לכוחות המשטרה.

   
החבר תיעד: אברך צעיר נשדד בצומת נווה יעקב ע"י שני ערבים
(צילום: Nika Lerman/shutterstock)
אא

במהלך הדיון, סיפר נציג המשטרה: "מדובר בתיק שוד שאירע בלילה בין חמישי לשישי. במהלכו המשיבים יחד עם אחרים נגשו לבחור יהודי שעמד בצומת נווה יעקב ועוד בחור אחד, במהלך חילופי דברים בין הקרבן למשיבים ירדו מהרכב עקמו את היד שלו ודחפו אותו וגנבו שעון בשווי 1,200 שקל.

"חבר של הקרבן שנכח במקום הספיק לצלם את מס' לוחית זיהוי של הרכב שנמלט מהמקום. כוח משטרה שחבר לנשדד וביצע תחקור ראשוני הפיץ את המידע אודות הרכב לכלל כוחות המשטרה שהחלו בסריקות. כעבור כמה שעות המשטרה הגיעה לבעלי הרכב ועצרו אותם. נעצרו 2 חשודים בגילאי 19 ו-21. הם הודו במעשה השוד והועברו לחקירה בהמשכה השיבו את הרכוש שנשדד. זה אירוע חמור בו נתקפו ונשדדו חפים מפשע".

עו"ד מוחמד חליילה שמייצג את החשוד הראשון עבדאל רחמאן טוויל, אמר כי "אנו מדברים על משיב צעיר בן 19. אמנם הרכב שלו ואין חולק שהמשיב 1 לא נהג ברכב אלא היה במושב ליד מושב הנהג כך שאי אפשר לטעון שהוא נסע ברכב, נהג או עצר אלא סך הכל ישב ברכב. המשיב שיתף פעולה סיפר כל מה שידוע לו. כלל לא יצא אני מבקש שבית המשפט יבחן את גרסתו הוא וייווכח שהוא לא נטל חלק מהתקיפה וכלל לא ידע על המתרחש מחוץ לרכב."

עו"ד וסים דרוואשה המייצג את החשוד השני מאג'ד ברקאן אמר כי "המשיב 2 מסר גרסה מפורטת לא הרחיק עצמו. טען שהוא לא הפעיל שום אלימות עצם הנוכחות ליד המתלונן אין בה עדיין לבסס המשך מעצרו כשלעצמה. השאלה אם בחומר החקירה עולה גרסה שסותרת את דבריו בנקודה זו כמי שמעורב באלימות עצמה. הוא קיבל שיחה טלפונית והתבקש להגיע. הגיע לתחנה ובנסיבות העניין אין כאן חשד סביר. נבקש להורות על שחרורו לחלופין לצמצם את הימים. יש לו בעיה רפואית ויש לו קשיים בנשימה. אבקש התייחסות בית המעצר".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך