שלושה ימים לאחר יום הולדתו ה-17: אוראל חצה את הכביש ונדרס למוות
(צילום: ChameleonsEye/shutterstock)

חדשות

שלושה ימים לאחר יום הולדתו ה-17: אוראל חצה את הכביש ונדרס למוות

אוראל מואגמי ז"ל, שנולד להוריו לאחר 15 שנות טיפולים, נהרג מפגיעת רכב בעת שחצה את כביש 40 סמוך לשכונת שעריה. אימו: "כשהוא אמר לי שהוא הולך לים, פחדתי מהסכנות שבים, אך לא חשבתי שדווקא בדרך הביתה יקרה משהו"

   
שלושה ימים לאחר יום הולדתו ה-17: אוראל חצה את הכביש ונדרס למוות
(צילום: ChameleonsEye/shutterstock)
אא

אוראל מאוגמי ז”ל, בן ה-17 מפ"ת, תלמיד בישיבה 'אמי”ת' בכפר גנים, נדרס אמש (שני) בתאונת דרכים בצומת שעריה בכביש 40. אוראל חגג את יום הולדתו ה-17 לפני שלושה ימים. אוראל נהרג כאשר חצה את כביש 40, סמוך לשעריה, ורכב שנסע במקום פגע בו וגרם למותו.

אוראל הגיח לאוויר העולם לאחר 15 שנים של טיפולים.

אימו מספרת בכאב: “אני רק יודעת שהוא נהרג בתאונה כהולך רגל, מה קרה בדיוק אני לא יודעת כי המשטרה לא נותנת לי פרטים. הוא היה בדרך חזרה הביתה. הוא חצה את כביש 40. זה היה בסביבות 22:00 בלילה. אמרו לי ‘הבן שלך נהרג’ וזהו.

“אוראל היה ילד מאוד אחראי. הוא הבכור. הוא בא אחרי 15 שנים של טיפולים. יש לו עוד אחות קטנה ממנו. חגגנו לו יומולדת 17 בשבת שעברה, כי זה היה התאריך העברי שלו. נתנו לו מתנות. הוא נסע לים, אני דאגתי מהים. לא דאגתי שהוא ילך לי כשהוא קרוב לבית”.

“הכביש הזה מאוד מסוכן. כל יום שילדים עוברים צריך להתפלל שלא יקרה כלום. הרמזורים קצרים, הנהגים נוסעים במהירות. זה כביש מסוכן מאוד והרבה ילדים חוצים שם. הרבה תאונות קרו שם. צריך לסדר את זה ולהציל את הילדים פה”.

הרב ניצן ברגר, ראש הישיבה בה למד אוראל, סיפר: “הישיבה כולה הוכתה בהלם מהאסון הכבד. אוראל, תלמיד כיתה י”א, היה נער עדין וטוב לב, אשר היה נכון לסייע בכל עת. הוא היה בעל מידות טובות ועין טובה ועל כן כה אהוב על חבריו.

“האסון כבד וכולנו מחבקים את הוריו ומבקשים לחזקם. המחנכים בכיתות יא הקדישו את לימודי התורה היום לזכרו הטוב של אוראל והצוות היעוצי והפסיכולוגי פתח בשיח עם חבריו על מנת לסייע בהתמודדות ובעיבוד הבשורה הרעה והקשה”.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך