הגר"ד יוסף במתקפה נגד החינוך החילוני: "הולכים עם סכינים בכיסים"
(צילום: David Cohen 156/shutterstock)

חדשות

הגר"ד יוסף במתקפה נגד החינוך החילוני: "הולכים עם סכינים בכיסים"

חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי דוד יוסף יצא אמש למתקפה חריפה נגד אלו שהולכים להכתיר את החילונים למושלים בארץ ואמר: "זה מה שקורה אצלם, סמים, סכינים. עם זה אין בעיה, החינוך שלהם. הם מקבלים כל הון מהממשלה אבל את שלנו רצו לסגור".

   
הגר"ד יוסף במתקפה נגד החינוך החילוני: "הולכים עם סכינים בכיסים"
(צילום: David Cohen 156/shutterstock)
אא

הגאון רבי דוד יוסף חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס, יצא למתקפה חריפה נגד החינוך החילוני ותקף את החוק שקידם יאיר לפיד בשנת 2013 לחיוב לימודי ליב"ה במוסדות חינוך.

"מה עדיף, הליב"ה שלכם או שהילדים ילכו עם סכינים בכיס? זה מה שקורה אצלם, סמים, סכינים. עם זה אין בעיה, החינוך שלהם. הם מקבלים כל הון מהממשלה אבל את שלנו רצו לסגור".

"אנחנו יודעים מה יקרה אם לפיד וחבריו יעלו לשלטון. לפיד ובנט עשו בעבר ברית, התנאי שלהם היה בלי חרדים. הם רמסו את עולם התורה, דרכו עלינו ורמסו אותנו. הצביעו בעד חוק הגיוס, מחקו את הקצבאות ותקציב הישיבות. יש לנו ניסיון איתם. אז לפיד נפל, הוא נופל וייפול", אמר הרב יוסף.

"אני הייתי פה לפני שנה ודיברתי גם כן היינו לפני מערכה, תאמינו לי שאני לא בא רק לפני בחירות, מי שמכיר אותי יודע ברוך השם אני מסתובב בכל רחבי הארץ כל שבוע - חוץ מהשנה האחרונה של הקורונה, אני מסתובב הרבה אני מכתת את הרגליים, אני הולך ואני משתדל תמיד למסור שיעורים לומר דברי תורה", אמר חבר 'המועצת'.

"אבל שימו לב רבותיי המערכות בחירות הללו כל אחת - אני לא יודע מה יותר חשובה מהשנייה אבל אנחנו צריכים להסתכל בצורה הגיונית, כל אחד שיפתח את העיניים ויחשוב. אם חלילה ‏לפיד ‏ואיך קוראים להם שמה ליברמן, סער וכל האנשים האלו עולים לשלטון אין פה שאלה אולי יהיה לנו לא טוב זה לא אולי זה וודאי".

"למה זה וודאי?" שאל הגר"ד, "מכיוון שיש לנו כבר חזקה - הם כבר הוכיחו את עצמם, ‏יש לנו עובדות מוצקות. לפיד בזמנו היה שר האוצר הוא עשה ברית יחד עם בנט ולפיד, באמת שני האנשים האלו עשו ביניהם ברית מה היה הברית שלהם - ממשלה בלי חרדים".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך