תרומות
המגרש הפוליטי? אוהדים שאגו: ‘היידה ביבי’
(צילום:פייסבוק נתניהו) | הגיע לעודד את הקבוצה

רץ בוואטסאפ

המגרש הפוליטי? אוהדים שאגו: ‘היידה ביבי’

ראש הממשלה התייצב באצטדיון: "זה משחק כדורגל ראשון בעולם שהוא ירוק, זה משחק היסטורי. הבאנו מיליוני חיסונים וזה הצליח"

   
המגרש הפוליטי? אוהדים שאגו: ‘היידה ביבי’
(צילום:פייסבוק נתניהו) | הגיע לעודד את הקבוצה
אא

מנהלת הליגות לכדורגל שלחה היום (ראשון) מכתב לקבוצות והזהירה אותן ממעורבות פוליטית לקראת הבחירות שיתקיימו ביום שלישי הבא.

במכתב נאמר, בין היתר: “אין צורך להכביר מילים אודות הנזק אשר עלול להיגרם לכדורגל הישראלי כתוצאה מפוליטיזציה של הכדורגל ומעורבות פוליטית של מועדון כדורגל – או מי שפועל מטעמו – בתוך תחומי המגרש ומחוצה להם. לאור הבחירות הקרבות לכנסת ישראל נשוב ונדגיש את האיסור על כל גורם פוליטי לקבל במה או להיות מעורב במשחק.

בהתאם לכך חל, בין היתר, איסור על מועמדים להיות (לשהות או לעבור) במתחם משטח הדשא ו/או זירת המשחק ובכל האיזורים הטכניים הקיימים לרבות מתחם חדרי ההלבשה של הקבוצות, השופטים ואיזורי הראיונות השונים של כלי התקשורת”.

מי שלא אהב את המכתב הוא הבעלים של בית”ר ירושלים, משה חוגג, שהגיב לדברים בפוסט ברשתות החברתיות: “ראש הממשלה שלי, ולא משנה מאיזו מפלגה הוא, תמיד מוזמן לטדי כאורח כבוד. זכות וכבוד לארח אותך גם אם במנהלת לא מבינים את זה, אם צריך לשלם קנס, נשלם אותו באהבה גדולה, בבקשה תבוא יותר”.

ואכן, הערב (ראשון), מספר דקות לפני פתיחת המשחק של בית”ר,  ראש הממשלה העלה סרטון יחד עם אלי אוחנה מאצטדיון טדי.

נתניהו זכה לתשואות מצד אוהדי בית”ר ביציעים  – ששרו ״היידה ביבי״ ו״ביבי מלך ישראל חי וקיים!״ – ואמר: “זה משחק כדורגל ראשון בעולם שהוא ירוק, זה משחק היסטורי. הבאנו מיליוני חיסונים וזה הצליח”.

לשר הבריאות יולי אדלשטיין הוא נשמע אומר: “אין פה היגיון, למה לא למלא את היציעים? יש כניסות נפרדות”.מחזק את ידם

עוד כתבות שיעניינו אותך