תרומות
הדיין הגר”א בוגרד: “מי שיוצא נגד החיסונים  נחשב כשופך דמים וגורם למוות”
(צילום: Giannis Papanikos/shutterstock/col)

חדשות

הדיין הגר”א בוגרד: “מי שיוצא נגד החיסונים נחשב כשופך דמים וגורם למוות”

הגאון רבי אפרים בוגרד דיין ומורה הוראה בבית הדין הרבני בירושלים ומרבני חב"ד - יוצא בהתבטאות חריפה כנגד מפיצי ההפחדות נגד החיסונים לקורונה. "כל ה'רופאים' וה'מומחים' כביכול, הם שייכים לכת מסויימת, הם לא רופאים ולא מומחים. דרכם כמו דרך כל עבודה זרה, מרמה ושקר"

   
הדיין הגר”א בוגרד: “מי שיוצא נגד החיסונים  נחשב כשופך דמים וגורם למוות”
(צילום: Giannis Papanikos/shutterstock/col)
אא

התבטאות חריפה של הגאון רבי אפרים בוגרד דיין ומורה הוראה בבית הדין הרבני ובבית הדין של רבני חב”ד בארץ הקודש, ורב קהילת חב”ד בשכונת רמות בירושלים, כנגד הלוחמים נגד החיסונים.

הדיין הגר”א בוגרד חלה לפני כחודש בקורונה, ונזקק לתמיכה נשמתית. בחסדי שמיים ולאחר תפילות, הוא החלים מהנגיף.

בהקלטה שהופצה בקרב חסידי חב”ד נשמע הגר”א בוגרד אומר: “יש הסכמה של כל רבני חב”ד ובית דין רבני חב”ד, שמי שיוצא נגד החיסונים הוא שופך דמים וגורם לאחרים למות.

“לאחר שרבני חב”ד ישבו עם טובי המומחים והרופאים, בארץ ובעולם, ובדקו לעומק, וככה החליטו, ולא רק רבני חב”ד, אלא גם הרבנים הליטאים, והאדמו”רים של החסידים – ככה החליטו. ולכן כל מי שיוצא נגד החיסונים הוא שופך דמים!

“נכון שפרסמו שמות כביכול של רבנים שמתנגדים לחיסונים, הם עצמם אותם רבנים הכחישו, ואותם מפרסמים – זייפו חתימות. זו דרכם, עבודה זרה כפשוטו. כל ה’רופאים’ וה’מומחים’ כביכול, הם שייכים לכת מסויימת, הם לא רופאים ולא מומחים. דרכם כמו דרך כל עבודה זרה, מרמה ושקר.

“אל תדבר על זה, אל תפרסם את זה, מספיק ודי!”

(צילום: col)

עוד כתבות שיעניינו אותך