כשבוע לאחר שנפצע בתאונה - הבחור שמעון דגן ז"ל
(צילום: StockPhotosLV/shutterstock)

חדשות

כשבוע לאחר שנפצע בתאונה - הבחור שמעון דגן ז"ל

בדרכו חזור מפעילות חסד בעיר מודיעין עילית, ולפתע מסיבה שטרם ברורה רכבו נכנס בחוזקה באוטובוס, מה שגרם לפציעתו הקשה. בערב שבת נפטר - הלווייתו התקיימה בראשון

   
כשבוע לאחר שנפצע בתאונה - הבחור שמעון דגן ז"ל
(צילום: StockPhotosLV/shutterstock)
אא

טרגדיה קשה בירושלים, לאחר שבסמוך לכניסת השבת נפטר בבית החולים שיבא שבתל השומר הבחור הצעיר שמעון (רפאל) דגן ז"ל, שבוע לאחר שנפצע קשות בתאונת דרכים, בן 21 בלבד בפטירתו.

שמעון ז"ל נולד להוריו הרב אהרן דגן, ר"מ בישיבה קטנה בשכונת בית וגן, ולאמו האישה החשובה מרת רינה, מתושבי שכונת רמות א' בירושלים, ובצעירותו הוא למד בישיבת 'כנסת יעקב' של הרב חינקיס, ולאחר מכן הוא למד בישיבה הגדולה עפולה, שם היה אהוב על כלל הבחורים ורבני הישיבה.

אחד ממכריו מספר בכאב ל'כיכר השבת' כי שמעון ז"ל היה מכבד את הוריו בצורה יוצאת דופן, בחור ירא שמים שהיה נוהג לשמח את כל סובביו.
הבחור שנפטר לאחר שבוע ז"ל


 

עוד הוא מספר כי שמעון ז"ל היה ידוע כבחור שנזהר מאד כדי לא לעבור על חשש גזל, עד כדי כך שהוא היה נוהג לרשום כל דבר, ואף היה נוהג להחזיר כוסות קרטון, אותם הוא לווה מחבריו בישיבה.

לפני כשבוע, ביום חמישי בשעות הבוקר, היה שמעון ז"ל בדרכו חזור מפעילות חסד בעיר מודיעין עילית, ולפתע מסיבה שטרם ברורה רכבו נכנס בחוזקה באוטובוס, מה שגרם לפציעתו הקשה ולאשפוזו בבית החולים, ומאז התפללו רבים לרפואתו, עד אשר נגזרה הגזירה והוא השיב את נשמתו ליוצרה למגינת לבם של בני משפחתו ומכריו.

הלווייתו התקיימה בבית ההלוויות הספרדי בהר המנוחות בירושלים, שם הוא נטמן.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך