התוצאות ההרסניות: אישה גילתה שהאקווריום שלה קפא והדגים שבו מתו
(צילום: nyker/shutterstock)

חדשות

התוצאות ההרסניות: אישה גילתה שהאקווריום שלה קפא והדגים שבו מתו

תוצאות קטלניות לקור הקיצוני ששורר כעת בארה"ב: תושבת טקסס פרסמה סרטון מחריד שבו נראה כי המים באקווריום של בתה קפאו, והדגים שהיו בתוכו מתו. מקרה זה מצטרף למקרה נוסף, שבו דיווח תושב מקסיקו כי מצא חתול שקפא למוות על אחד העצים.

   
התוצאות ההרסניות: אישה גילתה שהאקווריום שלה קפא והדגים שבו מתו
(צילום: nyker/shutterstock)
אא

תוצאות קטלניות לקור הקיצוני ששורר כעת בארה"ב: תושבת טקסס פרסמה סרטון מחריד שבו נראה כי המים באקווריום של בתה קפאו, והדגים שהיו בתוכו מתו. 

התקשורת המקומית דיווחה כי בטקסס הגיעו המעלות ל-18 בלבד - מה שאומר קור קיצוני שלא נצפה במדינה מזה כשלושים שנה, וטקסס לא היחידה. גם מדינות נוספות כמו טנסי, קנטקי, לואיזיאנה ומדינות נוספות בצפון מזרח מקסיקו - סובלות מהקור העז. 

בסרטון שפרסמה, כתבה האם כי היא "פשוט המומה", וכשצילמה ניתן היה לראות שכבות דקות של קרח שנוצרו באקווריום. "אלוקים, תראו את האקווריום של הבת שלי. הדג הזה מת", אמרה במהלך צילום הסרטון. לדבריה, האקווריום קפא במהלך הלילה, ובבוקר נדהמו בני המשפחה לגלות שהדגים לא שרדו את הקור הקשה. 
 

הסרטון, שהועלה לרשתות החברתיות לפני יומיים בלבד - הפך לויראלי וזכה ללמעלה מ-32 מיליון צפיות, אבל זה עוד לא הכל. גם בעיר מונטריי שבמקסיקו, דיווח אחד התושבים על מציאת חתול שקפא למוות על העץ. 

בסרטון שהעלה התושב, ניקולס שמו, הוא הסביר כי מדובר בגוויה של חתול, והתחנן בפני אנשים "להכניס את חיות המחמד שלכם הביתה".

ביחידת החילוץ של טקסס מבקשים כעת מהתושבים להישאר בבית, אפילו אם בבית יש הפסקות חשמל רבות. "לפי התחזיות המצב עומד להיות יותר גרוע, אז הישארו בבית. זה כרגע המקום הכי בטוח בשבילכם, כי התחממות לא צפויה להגיע לפני סוף השבוע", הם אומרים. 

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך