10 ק"מ בשביל חיסון: כך עשתה קשישה בת 90
אילוסטרציה (צילום: tonytao/shutterstock)

חדשות

10 ק"מ בשביל חיסון: כך עשתה קשישה בת 90

ראן גולדמן, קשישה בת 90 תושבת העיר סיאטל שבמדינת וושינגטון, צעדה כמעט 10 ק"מ ברגל, בשלג בגובה 15 ס"מ, רק כדי להגיע לנקודת החיסון. היא שרדה את זה כדי לספר

   
10 ק"מ בשביל חיסון: כך עשתה קשישה בת 90
אילוסטרציה (צילום: tonytao/shutterstock)
אא

פראן גולדמן, קשישה בת 90 תושבת העיר סיאטל שבמדינת ושינגטון, צעדה כמעט 10 ק”מ ברגל, בשלג בגובה 15 ס”מ, רק כדי להגיע לנקודת החיסון – בה תוכל סוף סוף לקבל חיסון נגד הקורונה.

לפי הדיווח בעיתון ‘סיאטל טיימס’ – שהובא בערוץ 7,  את העיר פוקדת  סערה חורפית עזה.

גולדמן סיפרה לעיתון, כי הצעדה הארוכה לא היתה האתגר הקשה ביותר שלה, אלא דווקא הנסיון למצוא מקום בו תוכל לקבל את החיסון לקורונה.

“התקשרתי לבקש פגישה בכל מקום, בכל בוקר, בכל אחר צהריים, ולעיתים קרובות הייתי באינטרנט גם בלילה”, סיפרה גולדמן.

בסופו של דבר היא הצליחה למצוא נקודת חיסון מרוחקת קילומטרים רבים מביתה, שהסכימה לקבל אותה ביום ראשון בבוקר לחיסון לקורונה.

אלא שבמהלך שישי ושבת החלה הסערה החורפית, וגולדמן הבינה שאם היא רוצה לקבל את החיסון לקורונה, היא תיאלץ להתגבר על מכשולי מזג האויר הקשה. היא לבשה בגדים חמים במיוחד, ויצאה לצעדה הארוכה.

היא סיפרה: “ביום שישי אחר הצהריים הצלחתי סוף סוף לקבוע תור לחיסון. ואז התעוררתי בשבת בבוקר לשלג כבד, ואמרתי לעצמי ‘הכביש לא יהיה נגיש בשלג הזה’. זה לא היה קל ללכת. זה היה מאתגר. לאחר החיסון אמרו לי שאני צריכה לשבת 15 דקות ולהמתין. אמרתי להם שאני שמחה לשבת קצת…”

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך