רשמי; נערכים בירושלים ל-10 ס"מ של שלג שייערמו
(צילום: Borya Galperin/shutterstock) | שלג בירושלים

חדשות

רשמי; נערכים בירושלים ל-10 ס"מ של שלג שייערמו

בעיריית ירושלים נערכים להגעתו של השלג ביום רביעי הקרוב. על פי האתר ירושמיים, השלג צפוי להגיע בשעות הערב ולהיערם לגובה של 5-10 ס"מ.

   
רשמי; נערכים בירושלים ל-10 ס"מ של שלג שייערמו
(צילום: Borya Galperin/shutterstock) | שלג בירושלים
אא

על רקע התחזיות למזג אוויר סוער השבוע, במסגרתו צפוי לרדת שלג בבירה, בעיריית ירושלים נערכים לתרחישי קיצון ומפעילים את כלל מחלקות העיריה ומנהל התפעול, בכדי למנוע שיבושים בשגרה הירושלמית.

כאמור, על פי תחזית מזג האוויר, הערב צפויה להיכנס לתוקפה מערכת חורפית משמעותית כשהשיא יגיע ביום רביעי עם שלג שיירד בבירה ואף צפוי להיערם.

על פי התחזית באתר 'ירושמיים', השלג יגיע בשעות הערב של יום רביעי וייערם לגובה של 5-10 ס"מ. מחוץ לעיר במקומות הגבוהים ייערם שלג בגובה רב יותר.

בעיריה נערכים לפינוי צירים חסומים, להפעלת מטות אזוריים, צוותי סיור על פי הערכות מצב, להפעלת מערך פיזור המלח ולתגבור מוקדנים במוקד העירוני 106 על פי הצורך, זאת במטרה לתת מענה לפניות הציבור.

במידה וירד שלג, טרקטורים יפלסו את הכבישים ע"פ הצורך. 

בנוסף, מינהל קהילה ורווחה נערך לבצע סיורים מקדימים לאיתור וטיפול בדרי רחוב, להפעלת מערכי החירום הקהילתיים ולהפעלת צוותי רווחה לטיפול באוכלוסייה וכן לתגבור כוננים לסיור בחירום.

בעירייה מציינים כי הולכי הרגל והנהגים מתבקשים לשמור על כללי הבטיחות, להקפיד על נסיעה איטית, משנה זהירות מהחלקות וממדרכות חלקות במיוחד וכן להישמע להנחיות גורמי הביטחון והעירייה בשטח.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך