הגר"ש עמאר: "קמים כל מיני אנשים מסיתים נגד החיסון, אסור לשמוע להם"
(צילום: באדיבות המצלם)

חדשות

הגר"ש עמאר: "קמים כל מיני אנשים מסיתים נגד החיסון, אסור לשמוע להם"

הראשון לציון הגרש"מ עמאר: "קמים כל מיני אנשים מסיתים נגד החיסון, אסור לשמוע להם, יש גדולי ישראל. גם נשים בהריון צריכים להתחסן, בשביל להציל עצמם שלא יהיה כמו שהיה כמה מקרים קשים ה' יצילנו"

   
הגר"ש עמאר: "קמים כל מיני אנשים מסיתים נגד החיסון, אסור לשמוע להם"
(צילום: באדיבות המצלם)
אא
(צילום: באדיבות המצלם)

בדברים שהשמיע הראשון לציון הגרש"מ עמאר שליט"א בפני תלמידיו לאחר ביקור של כמה רופאים בכירים במעונו, הרחיב אודות חשיבות החיסון ותקף את אלה המתנגדים ומפיצים דברים נגד לקיחת החיסון. 

את דבריו פתח, "אני פונה בזה לאחינו בני ישראל בסוגיא של החיסונים העומדת על הפרק, "ברצות ה' דרכי איש גם אויביו ישלים עימו". הקב"ה חפץ בנו, ריחם עלינו, ראה בתפילות שלנו ונתן חכמה לחכמים שיצליחו להמציא את החיסון, ונתן חכמה לעם ישראל להביא את החיסון מאמריקה, מה שהאמריקאים אפילו לא התחילו להתחסן, וגם מדינות הרבה יותר חזקות, הרבה יותר גדולות, ואנחנו זוכים ב"ה".

בדבריו תקף את מתנגדי החיסונים "אבל היצר הרע לא מפסיק, וקמים כל מיני אנשים ומסיתים בלי שום אחריות, לצערינו רואים שהרבה נופלים מהמגיפה הזאת, מכל שכבות העם, גם גדולי תורה, והולכים אלה ומוסיפים ומדברים בגאווה ובוז. אני קטונתי מלומר דעתי, מי אני ומה חיי אבל אחרי ששלושה גדולי הדור הגאון הקדוש רבי חיים קניבסקי שליט"א, הגאון רבי גרשון אדלשטיין שליט"א והגאון רבי שלום כהן שליט"א שהם דיברו עם מומחים ופרסמו שצריך להתחסן, אחד האנשים ואחד הנשים, אחד הצעירים ואחד המבוגרים, גם נשים בהריון צריכים להתחסן, בשביל להציל עצמם שלא יהיה כמו שהיה כמה מקרים קשים ה' יצילנו, אלא באיזה חודש וזמן, זה ראוי שישאלו לרופאים או לרופאות שהם מטפלים בהם, אבל לא לוותר על החיסון".
 
בדבריו סיפר הראשון לציון כי בדק את הדברים מול מומחי הרפואה, "היה אצלי פרופסור שטרית שהוא יהודי ירא שמיים גדול ואמיתי ורופא מהגדולים בארץ והסביר לי את כל העניין של החיסון ואמר שחייבים להתחסן, וביקש ממני גם כן לפרסם וכך גם מכל רופא ורופא בארץ, והנה התחסנו כבר שלושה מליון בארץ ובעוד מקומות כמה וכמה, אז לפעמים יש מכאוב אבל ב"ה חיים כולכם היום. על כן לא להישמע לדברים שאין להם שום בסיס ושום יסוד, אלא לשמוע לגדולי ישראל וללכת להתחסן ורופא חולי עמו ישראל ירפאכם רפואה שלמה ולא יהיה שום נזק ושום צער והקב"ה יעצור המגיפה ויקיים בנו מה שכתוב בתורה והמגיפה נעצרה במהרה בימינו אמן", סיים הראשון לציון הגרש"מ עמאר את דבריו.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך