המעצבת הסרוגה שויתרה על הצעת ענק מדובאי - בשביל השבת
(צילום: David Cohen 156/shutterstock)

חדשות

המעצבת הסרוגה שויתרה על הצעת ענק מדובאי - בשביל השבת

המעצבת הסרוגה הילה יאיר הוזמנה להציג את הקולקציה שלה בדובאי, אך החליטה לוותר מיד כשגילתה שזה נופל בשבת: ''אני בשבת לא עובדת גם אם ישלמו לי מיליון דולר מזומן''.

   
המעצבת הסרוגה שויתרה על הצעת ענק מדובאי - בשביל השבת
(צילום: David Cohen 156/shutterstock)
אא

כחלק מהסכם השלום ההיסטורי של ישראל עם איחוד האמירויות, השנה החליטו בפסטיבל האופנה של דובאי 'CITY WALK EXPRO 2021' לשלב מעצבים ישראלים שיציגו את הקולקציה שלהם לצד מעצבים נוספים מכל בעולם.

בין-10 המעצבים הישראלים שהוזמנו להציג את פרי יצירתם בדובאי, נבחרה גם המעצבת הסרוגה הילה יאיר, בעלת מותג האופנה הצנועה 'SAYLA' .

על אף שמדובר בהזדמנות ענק שכל מעצב אופנה, רק יכול לחלום עליה ובטח בתקופת הקורונה, יאיר החליטה לסרב ברגע שהבינה כי התצוגה נופלת על שבת.

"אני בשבת לא עובדת גם אם ישלמו לי מיליון דולר מזומן, לא אני ולא העסק שלי!", הסבירה יאיר בפוסט ארוך ומרגש "לפני שאני מעצבת אני קודם אמא. אמא שמנהלת בית יהודי!! ושבת זה השפע של העולם!".

על אף שמדובר בהזדמנות ענק שאולי לא תחזור בקרוב, יאיר החליטה לא להצטער ולהאמין שההזדמנות הנכונה תגיע בזמן הנכון. "שמחתי כל כך על הדיוק של מה שהלב שלי באמת רצה. ליצור בפשטות, להתפרנס בכבוד ולהיות עם המשפחה. ואולי…זה יגיע שוב בזמן הנכון. הכל בהשגחות מדוייקות מאת ה'!". סיכמה.

הילה יאיר, היא מעצבת מותג האופנה הצנועה 'SAYLA' שחיה על קו הודו-ישראל. בחצי מהשנה היא חיה עם משפחתה ברג'אסטן שבהודו, בסמוך למפעלים בהם היא מייצרת ובחצי השני גרה בארץ.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך