"ושבו בנים"? ה-FBI מצא עשרות נעדרים
(צילום: Dzelat/shutterstock)

חדשות

"ושבו בנים"? ה-FBI מצא עשרות נעדרים

מבצע משולב של רשויות האכיפה בארה"ב הוביל למעצרם של חברי כנופיית סוחרי בני אדם בדרום קליפורניה. ביום שישי האחרון, צוותים של ה-FBI פשטו על מקום המחבוא של הכנופייה כחלק ממבצע "מלאכים אבודים" ואיתרו 33 בני נוער וילדים שהוגדרו כנעדרים.

   
"ושבו בנים"? ה-FBI מצא עשרות נעדרים
(צילום: Dzelat/shutterstock)
אא

גורמים המעורים בפרטי הפרשה מספרים שחלק מהנעדרים היו בני נוער. מישל מור, מפכ"ל משטרת לוס אנג'לס, התייחס לפרשה ואמר: "סחר בבני אדם היא עברה זדונית שמאיימת על הביטחון האישי של בני נוער והעתיד של הקהילה שלנו"

רשויות האכיפה לא מסרו מידע על מצבם של הקורבנות או מה הוביל את החוקרים אל מקום המחבוא של הכנופייה. למרות זאת, נמסר כי אחד הקורבנות היה בנו של חבר הכנופייה, שחטף אותו לאחר שאיבד את המשמורת עליו בבית המשפט.

בכירים ב-FBI סיפרו שבשנה האחרונה חלה עלייה משמעותית ברחבי ארה"ב בכמות המקרים של סחר בבני אדם – ובמיוחד של ילדים. יותר מ-660 מקרים של סחר בבני אדם נחקרו רק בשנה שעברה, אשר הובילו למעצרם של 473 אנשים. בינתיים, הבולשת מנהלת 86 צוותי חקירה מיוחדים ברחבי ארה"ב שנועדו למנוע מקרים דומים בעתיד.

מישל מור, מפכ"ל משטרת לוס אנג'לס, התייחס לפרשה בהודעה לתקשורת ואמר: "סחר בבני אדם היא עברה זדונית שמאיימת על הביטחון האישי של בני נוער והעתיד של הקהילה שלנו. רק באמצעות שיתוף פעולה בין רשויות הרווחה והאכיפה נוכל לדאוג לעתיד טוב יותר עבור ילדינו".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך