ידידו הטוב ביותר: כלב חיכה שישה ימים ליד מיטת בעליו
(צילום: Bogdan Sonjachnyj/shutterstock)

חדשות

ידידו הטוב ביותר: כלב חיכה שישה ימים ליד מיטת בעליו

כמאל סנטרוק מטורקיה טופל בבית חולים מקומי, וכלבו הנאמן סירב לעזוב את המקום עד לשחרורו. "הקשר ביניהם מאוד עמוק".

   
ידידו הטוב ביותר: כלב חיכה שישה ימים ליד מיטת בעליו
(צילום: Bogdan Sonjachnyj/shutterstock)
אא

כמאל סנטרוק מטורקיה, בעלים של כלב בשם בונקוק, אושפז במשך שישה ימים בבית החולים בעיר טרבזון.

בזמן שסנטורק הוכנס לאמבולנס וזה החל לנסוע, בונקוק ברח מהבית של בעליו וליווה אותו עד לפתח בית החולים, שם התיישב ליד דלת הכניסה וסירב לעזוב את המקום.

המשפחה עודכנה במקרה והגיעה לקחת אותו חזרה הביתה, אך גם בנקודה הזו לא הסתיים הסיפור - הכלב הנאמן שוב נמלט מהדירה וחזר לבית החולים שבו התאשפז סנטרוק.
סנטרוק עם כלבו // צילום: בית החולים מדיקל פארק

ההתעקשות של הכלב המיוחד נשאה פרי, וצוות בית החולים החליט לקחת את בעליו אל החלון על מנת שיראו זה את זה, ואולי בכך יתרצה וישוב לביתו, לאחר שיראה שסנטרוק בריא ושלם. אך בונקוק לא הסתפק בכך, והמשיך להתעקש ולהישאר ליד בעליו.

בסופו של דבר, צוות בית החולים המסור החליט שלא למנוע מהכלב את רצונו, ודאג לו במשך כל ששת ימי האשפוז של סנטרוק. עובדי המקום האכילו אותו, טיפלו בו ושמרו עליו עד שבעליו השתחרר לביתו.

"זה לא משנה כמה פעמים קראנו למשפחה להגיע, הכלב פשוט סירב לחזור הביתה וכל הזמן ברח חזרה אל הכניסה שלנו", כך סיפר לרשת CNN מוראט ארקן, עובד בבית החולים. 

"כמאל סנטרוק מגדל את הכלב שלו כבר תשע שנים, והקשר ביניהם הוא מאוד עמוק. גם כמאל וגם הכלב התגעגעו אחד לשני במשך ששת ימי הטיפול, והכלב הסכים לחזור הביתה רק אחרי שסנטרוק הבריא ויצא מבית החולים".

טורקיהכלב

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך