כמו דמות מדיסני: הכלבה ששברה את הרשת | צפו
(צילום: Gorlov Alexander/shutterstock)

רץ בוואטסאפ

כמו דמות מדיסני: הכלבה ששברה את הרשת | צפו

מייבל, כלבת קוקר ספניאל יפהפייה, זכתה למיליוני צפיות בטיקטוק. הגולשים הנלהבים טענו: היא דומה לדמויות מהסרטים של דיסני.

   
כמו דמות מדיסני: הכלבה ששברה את הרשת | צפו
(צילום: Gorlov Alexander/shutterstock)
אא

מייבל, קוקר ספניאל אנגלית גזעית בצבע שוקולד, כבשה לבבות של מיליונים ברשת בזכות עיניה הגדולות והיפות עם הריסים הארוכים במיוחד. בכלבה בת השנה צפו בטיקטוק כבר 7.4 מיליון איש, זאת לאחר שהבעלים שלה, מעצבת הריסים קייטלין בייקר (20) מווריקשייר שבבריטניה, שיתפה סרטונים שלה ברשת. צופים רבים התרשמו מיופייה, והשוו את ריסיה לאלה של הדמות הראשית בסרט "הגרינץ'" (2000), סינדי לו.  

בייקר עצמה סיפרה שהיא התאהבה במייבל ממבט ראשון. היא הסבירה כי הרגישה שיש ביניהן חברות אמיתית וציינה כי בעוד שלה אין כרגע עבודה כמעצבת ריסים בגלל נגיף הקורונה, הרי שהמראה כובש הלבבות של מייבל טבעי לחלוטין. לדבריה, "אנשים רבים אומרים לי שהיא ממש מדהימה, ומשווים אותה לדמויות של דיסני ולסינדי לו, שאהובה מאוד גם עליי".

מייבל אינה הכלבה הראשון מהמין הבריטי הגזעי הזה שזוכה לתגובות נלהבות ולאהדה רבה ברשת. כלבה בשם וויני צברה 242 אלף עוקבים באינסטגרם. חלק מהם טענו כי "לא יכול להיות שמדובר בבעל חיים אמיתי".
 

כמו כן, עוד כלבת קוקר ספניאל בריטית שנולדה בשנת 2019 זכתה לשלל תגובות נלהבות. כמה נשים אפילו אמרו שהן היו מוכנות לרצוח עבור ריסים כמו שלה.

כלבה עם ריסים ארוכים שברה את הרשת | ישראל היום

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך