"פחדתי, אבל לא רציתי שאחותי תמות": בן שבע הציל את אחותו הפעוטה מהבית הבוער
(צילום: מתוך הכתבה)

מיסטיקה וקבלה

"פחדתי, אבל לא רציתי שאחותי תמות": בן שבע הציל את אחותו הפעוטה מהבית הבוער

ילד בן שבע מטנסי שבארה"ב הפך לאחרונה לגיבור אחרי שהציל את חיי אחותו הפעוטה מביתם הבוער

   
"פחדתי, אבל לא רציתי שאחותי תמות": בן שבע הציל את אחותו הפעוטה מהבית הבוער
(צילום: מתוך הכתבה)
אא

על פי הדיווחים בטנסי, ארה"ב, שם מתגוררים הילדים עם הוריהם כריס וניקול דוידסון, אלי בן השבע נכנס אל תוך הבית בזמן שעשן סמיך וכבד של שריפה החל לעלות ולמלא את הבית, הוציא את אחותו בת השנתיים מהעריסה שלה כשהיא מנומנמת, ורץ למטה. 

לדברי ההורים, הם השכיבו את שלושת ילדיהם לישון והם נרדמו עד השעה 20:30 בערב, אז החלה ניקול להריח ריח של עשן, ותוך דקות ספורות גילתה כי ביתה נשרף. "כולנו יצאנו החוצה בבהלה, וארין נלכדה בחדרה. העשן והאש היו כל כך עבים, שלא הייתה שום דרך שאוכל להגיע אליה", סיפר כריס דוידסון ל-CNN. 

אולם בנו בן השבע לא היסס. "יצאנו החוצה כדי להגיע אליה מהחלון, אבל לא היה לי שום דבר לעמוד עליו כדי להגיע לשם, אז הרמתי את אלי. הוא עבר דרך החלון והצליח להגיע אליה, להרים אותה ולהוציא אותה מהבית הבוער בזרועותיו".

לדברי עדי ראייה, עד שהכבאים הגיעו למקום, עניין של 10 דקות הבית הפך לתופת. "אלי ללא ספק הציל את חייה של אחותו", אמר כריס בתקשורת. "הוא עשה משהו שגבר בוגר לא יעשה".

אלי סיפר ש"חשבתי שאני לא יכול לעשות את זה, אבל אז אמרתי: 'היא בידיים שלי, אבא'. פחדתי, אבל לא רציתי שאחותי תמות". 

"איבדנו את כל מה שהיה לנו אי פעם, כי כל חיינו היו בבית הזה. שלוש המכוניות שלנו גם נפגעו בשריפה. זה הרסני, אין לנו כלום. אבל אני שמח שלפחות כולנו בריאים ושלמים. לאבד בית בשריפה זו טרגדיה בלתי נתפססת, אבל מה יכול היה לקרות אם אלי לא היה שם או לא היה מצליח לעשות את מה שהוא עשה - אני אפילו לא יכול לחשוב על זה. הודות לאלי נמנעה מאיתנו טרגדיה גרועה בהרבה".

חקירה לבירור נסיבות השריפה נפתחה במשטרה המקומית. 

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך