מפליא: לכוכבי הילדים הגדולים לשעבר שחזרו בתשובה - אין טלוויזיה בבית
(צילום:Love You Stock/shutterstock)

מפליא: לכוכבי הילדים הגדולים לשעבר שחזרו בתשובה - אין טלוויזיה בבית

עדן הראל ובעלה, עודד מנשה, כוכבי הילדים לשעבר שחזרו בתשובה כתבו: "תודה השם, על הזכות להיות יהודייה, אישה לבעל, ואימא לילדים. כלום לא מובן מאליו והכל מתנות חינם". וגם: היא ובעלה מנשה, אחד מכוכבי הילדים הכי גדולים שידעה המדינה, שניהם עשו את הקריירה שלהם מלהופיע על המסך. על אף זאת האידיאל שלהם הוא גידול הילדים ללא טלוויזיה, ואפילו אין להם אחת כזו בבית.

   
מפליא: לכוכבי הילדים הגדולים לשעבר שחזרו בתשובה - אין טלוויזיה בבית
(צילום:Love You Stock/shutterstock)
אא

היא סיפרה: "אין לנו טלוויזיה, מדי פעם מחשב אבל ממש לא הרבה. אני חושבת שזה הורס כל חלקה טובה בנפש שלהם. לפי התפיסה שלי אין מה לנסות ולמחוק את מי שהייתי. אני לא מאמינה בזה. כשחזרתי בתשובה אמרתי לשם, אני באה עם כל הפעם ומתחילה מחדש. מכבדת את מי שרוצה ומוריד, פשוט לא מדוייק לי".

ואם תהיתם לעצמכם מי מבין השניים היה הראשון לחזור בתשובה, גם לכך יש לה תשובה: "אני קצת קודם. התחלנו ללכת לשמוע שיעורים ואני אחרי השיעור הראשון רציתי לחזור בתשובה. הבנתי שזו האמת. לעודד לקח קצת יותר זמן, אז בהתחלה אני דחפתי קצת, אבל ברוך השם יחד. לדעתי הוא יותר דוס ממני היום". 

בחנוכה האחרון היא כתבה בחשבון האינסטגרם שלה: "למרות שנועם חסר בתמונה כי הוא בעבודה (הבכור) רציתי להעלות רגע משפחתי כזה, כשמדליקים נרות וכולנו סביב האור המיוחד של החנוכיה, כל אחד אומר מה התפילה שלו, וכולנו יחד מתפללים אחד בשביל השני".

"תודה השם, על הזכות להיות יהודייה, אישה לבעל, ואימא לילדים. כלום לא מובן מאליו והכל מתנות חינם...תודה שלא ויתרת עליי, גם כשהייתי הכי רחוק שיש, תודה שאין רגע שאתה לא איתי, תודה על כל הקושי וכל הטוב. רק להגיד תודה, ושיהיה לכולנו חודש טוב מלא בשורות טובות".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך