האם אברהם פריד ואביב גפן מבצעים סינגל מפתיע?
(אביב גפן - צילום: יחצ / אברהם פריד: מאת Shmuliphoto - נוצר על ידי מעלה היצירה, CC BY-SA 4.0)

חדשות

האם אברהם פריד ואביב גפן מבצעים סינגל מפתיע?

מוקדם יותר השבוע הודיע היח"צ של גפן כי הזמר עומד לפרסם בראשון הקרוב דואט חדש ומאוד מפתיע, והבטיח שזה יהיה "משהו שאביב עוד לא עשה עד היום". אגב, אביב הוא אחד מניניו של המקובל יום טוב גפן

   
האם אברהם פריד ואביב גפן מבצעים סינגל מפתיע?
(אביב גפן - צילום: יחצ / אברהם פריד: מאת Shmuliphoto - נוצר על ידי מעלה היצירה, CC BY-SA 4.0)
אא

כל זמר היום מתחזק עמוד אמן ברשתות החברתיות השונות. בעמוד שלו הוא מעלה תמונות, שירים חדשים ושומר על קשר עם הקהל שלו, או ה'עוקבים' שלו, כמו שמכונים המעריצים שעוקבים אחרי אותם דפי אמן.

ניתן להניח שרוב מי ש'עוקב' אחרי אברהם פריד לא נמנה על קהל היעד ש'עוקב' אחרי אביב גפן, אבל מסתבר שהיו מספיק עוקבים חדי אבחנה שכאלו שגילו כי שני הזמרים שיתפו היום את אותה התמונה בדיוק בהפרש של פחות משעה.

מוקדם יותר השבוע הודיע היח"צ של גפן כי הזמר עומד לפרסם בראשון הקרוב דואט חדש ומאוד מפתיע, והבטיח כי זה יהיה "משהו שאביב עוד לא עשה עד היום". אז האם הדואט המדובר שלא נעשה עד היום הוא פריד וגפן? תשובה תהיה לנו רק ביום ראשון, אבל תעשו אחד ועוד אחד..

לפני כמה חודשים במהלך הופעה גפן הקדיש את השיר "עורי עור" לתושבי בני ברק ואמר: "לאור מה שקורה חשוב לי להגיד. אני אוהב את בני ברק, יש שם זמן אחר, מנותק מהעולם החילוני."

אחרי ההופעה, כך הוא מספר, הוא קיבל מאות הודעות: "הופעתי בשוני בערב, לבד בלי קהל. ושם, לא הכנתי מראש ואמרתי – עזבו את בני ברק, הם לא אשמים. הם מאמינים באלוהים, אני בגוגל. אני יורד מההופעה, שידור חי – אני רואה על הטלפון שלי, לא מגזים, 420 הודעות".

"אני מתחיל לפתוח את כל ההודעות, מישהו העביר את המספר שלי לבני ברק, לכל התושבים. ואני קורא את ההודעות ובוכה", הוא מספר כשדמעות מתחילות לזלוג מעיניו. "וב-4 הרימו אותי ואמרו לי "לך הביתה", אז התחלתי לבכות. בכיתי ואני בוכה עכשיו כי שנים למדנו איך לשנוא את האחר – הוא דתי, הוא חילוני. ואפילו אני גם הייתי כבר חייל במשחק הזה. פתאום ראיתי אותם".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך