הנהג מהמודעה המסעירה אותר: "כתבתי להם מכתב שאני מוחל לו בלב שלם"
(צילום: Virrage Images/shutterstock)

מיסטיקה וקבלה

הנהג מהמודעה המסעירה אותר: "כתבתי להם מכתב שאני מוחל לו בלב שלם"

מודעה חריגה שפורסמה במקומון של עיתון בקריית ספר גרמה לסערה בשל הגעת הנפטר בחלום ובקשתו המדהימה. איך אותר הנהג ומה קרה לאחר מכן? מפעים

   
 הנהג מהמודעה המסעירה אותר: "כתבתי להם מכתב שאני מוחל לו בלב שלם"
(צילום: Virrage Images/shutterstock)
אא

במודעה שפורסמה בשבוע האחרון במקומוני העיר החרדית, ביקשו בני משפחה לאתר נהג שהיה מעורב לפני כ-12 שנה בתאונה בין שני רכבים, כאשר אחד הנהגים שנפטר מאז בא בחלום לבני ביתו וביקש מהם להסדיר תשלום חוב כספי.

(צילום: מהמקומון)

נהג יקר! תושב קרית ספר. לפני כ-12 שנים, פלוס מינוס, אירעה תאונה בין הרכבים שלך ושל אבינו מ’ ז’ ש’ זצ”ל. היו ביניכם חילוקי דעות עד שהנושא נרגע/נדחה/הושתק. כרגע דחוף ביותר עבור כולנו להשיב את החלק שלנו בנזק, והיות שאבדו לנו פרטיך, אנא! צור איתנו קשר. וזכות זה תהא מנוחה שלימה בגן עדן לנשמת אבינו מ.ז. שווימר זצ”ל, שבא וביקש בחלום לסדר העניין, ואנו משפחתו של הנפטר לא מצליחים להשיג אותך”.

אתמול, ביום רביעי, המעגל נסגר, כאשר בעל הרכב המבוקש אותר.

מתברר שבעל הרכב שנפגע הוא ר’ אהרן גולדהבר, איש מחשבים, חסיד  קרלין שמתגורר בשכונת נאות הפסגה במודיעין עילית.

הוא מספר: “זה סיפור שמבחינתי הוא היה סיפור זניח שהתרחש לפני 13 שנים, בשנת 2007, בירושלים. מאז פגעו בי עוד כמה נהגים מאחורה. הייתה אז פגיעה ברכב והייתה חליפת מכתבים, אבל בתכל’ס תשלום החוב לא נסגר. אני כבר התייאשתי ושכחתי מהכול”.

לפני כמה ימים, בני המשפחה מצאו את ההתכתבות ביני לבין האב, תושב שכונת רמות בירושלים. הם פנו אליי, ואתמול הם באו אלי הביתה, שילמו לי את הכסף – והם ביקשו ממני ‘כתב מחילה’. כתבתי להם מכתב שאני מוחל לו בלב שלם. זהו זה. הסתיים”.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך