תרומות
הכל לטובה: נדבק, נכנס לבידוד ומצא חתן לבת
אילוסטרציה (צילום: Suzanne Tucker/shutterstock)

חדשות

הכל לטובה: נדבק, נכנס לבידוד ומצא חתן לבת

פוסט מרגש: ב' נדבק בקורונה למרות שהקפיד מאוד על הנחיות השמירה מהנגיף. הוא הגיע למלונית ולא הבין למה זה קורה לו. אלא שאז התברר לו למה הוא הגיע לשם. השגחה פרטית

   
הכל לטובה: נדבק, נכנס לבידוד ומצא חתן לבת
אילוסטרציה (צילום: Suzanne Tucker/shutterstock)
אא

בגיליון "נר אהרן" פורסם הסיפור המרגש של ב': "במשך חצי שנה הקפדתי על כל קוצו של יו"ד בהנחיות השמירה מהקורונה. לא התקרבתי לשום התקהלות, ואפילו כשהתירו לחזור לבתי הכנסת, אני המשכתי להתפלל בחוץ. חבשתי מסכה פלוס מגן מפלסטיק, ועוד ועוד",

"והנה במוצאי יום הכיפורים – בום! כאבים בגרון, חולשה, למחרת כבר אין טעם בפה. הבנתי שאני מאומת. בקיצור, הבנתי שהולכים למלונית. אחי עודד אותי באמרו: 'אל תדאג, עוד תמצא שם שידוך לבת שלך'...

"פיקוד העורף שלח אותי למלונית בערד. התפלאתי, כיוון שמרבית מחבריי פונו דווקא למלוניות בירושלים, עיר מגורינו, אך אמרתי בליבי: 'הכל משמים'.

"בשהותי במלונית, פגשתי שני בחורים שלומדים בירושלים, שסיפרו לי כי גם להם סיפור דומה וגם הם עם אותו סיפור את כל החברים שלהם שלחו למרכז, ודווקא אותם שלחו לערד. אחד הבחורים משך את תשומת לבי בהתנהגותו וביראת השמים שלו.

"פניתי לחברו וביקשתי שיספר לי קצת עליו. הוא גמר עליו את ההלל, אבל לי זה לא הספיק. במשך שבוע שלם ישבתי אתו, למדתי איתו סוגיה מהגמרא, אבל בעיקר בחנתי אותו ב'סוגיות החיים'. מה אומר ומה אדבר, גיליתי שמדובר במלאך בדמות אדם, בחור יקר משכמו ומעלה.

"בסיומו של אותו שבוע יצרתי קשר עם שדכן שיפנה להוריו של הבחור בהצעת שידוך עבור בתי. לא עבר זמן ושברנו צלחת בשעה טובה ומוצלחת.

"בזמנו, כאשר חבריי ומכריי שמעו שנדבקתי בקורונה למרות כל אמצעי הזהירות שנקטתי, רפו ידיהם. 'אם בארזים נפלה שלהבת, מה יעשו אזובי הקיר', אבל לאחר מכן כולם הבינו מה קרה כאן. הקב"ה רק רצה 'להדביק לי חתן' לכל החיים. אני מודה לה' על חסדיו עימנו".

עוד כתבות שיעניינו אותך