מסר לאולפן
אביב אלוש ריגש את הרשת: "ישתבח הבורא - איזה פלא גדול"
(צילום מסך: מתוך ערוץ היוטיוב: "שבת קודש")

יהדות

אביב אלוש ריגש את הרשת: "ישתבח הבורא - איזה פלא גדול"

בימים אלו הוא מככב בסדרת טלוויזיה מצליחה על מלחמת יום כיפור אבל הוא מודה לבורא על משהו אחר לגמרי, וריגש את הרשת: "ישתבח הבורא - איזה פלא גדול. ובאיזו אישה ואמא מדהימה זכינו. תודה"

   
אביב אלוש ריגש את הרשת: "ישתבח הבורא - איזה פלא גדול"
(צילום מסך: מתוך ערוץ היוטיוב: "שבת קודש")
אא

השחקן המתחזק אביב אלוש הפך בשבוע האחרון לאבא לארבעה ילדים, והעלה לרשתות החברתיות תמונה מרגשת של התינוק החדש שנולד לו ולרעייתו נופר, הודה לבורא עולם ולצדה כתב את המילים המרגשות הבאות: "ישתבח הבורא - איזה פלא גדול. ובאיזו אישה ואמא מדהימה זכינו. תודה, תודה תודה. שנדע כולנו רק בשורות טובות, ושמחה בלבבות, אמן".

"אני בא מבית מסורתי, ומאז שאני זוכר את עצמי יש לי חיבור לאלוקים, וזה רק הולך ומתחזק. אנחנו כל הזמן בטיפוס, כל הזמן בשיפור. אני מעדיף צעד אחר צעד, מאשר קפיצה של 200 מטר ואז ליפול".

"אני מניח תפילין בבוקר, כלומר אני קושר את עצמי לבורא עולם. אני הולך לבית הכנסת בערב שבת, ובשבת בבוקר, עושה קידוש, שומר כשרות, ולפני כמה חודשים

"שבת היא אחת המתנות המדהימות ביותר שקיבלנו, וזה ממש לא משנה באיזה בית גדלת. יש בניתוק הזה איזה שקט, איזה בונדינג משפחתי שאין לו תחליף. אני מציע לכל אחד: נתקו את הטלפון וכבו את השאלטר. זאת מתנה מדהימה. השקט הזה, שמאפשר לך להתרכז רק באנשים שקרובים אליך, מבלי שמשהו ישאב אותך", אמר בראיון ל'ידיעות אחרונות'.

"לפעמים גם יש תפקידים שאתה מתמודד עליהם, ואז מגלה שמישהו אחר קיבל. בסופו של דבר אתה לומד שמה ששלך שלך ומה שלא שלך לא שלך, ואם אתה מפנים את זה, הכל הרבה יותר קל".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך