מסר לאולפן
ליאון רוזנברג לשדרן ערוץ 2000, ישי דריקס: "הצלת נפש"
(צילום: קשת 12)

חדשות

ליאון רוזנברג לשדרן ערוץ 2000, ישי דריקס: "הצלת נפש"

סיפור הצלתה של המאזינה שעלתה לשידור אצל שדרן ערוץ 2000 ישי דריקס הגיע גם לתוכנית פאולה וליאון וגרם לקידוש ה', בעיקר בגלל המסרים המדהימים שעלו שם. עזרה למבוגרים, אחדות העם, תושייה ועוד.

   
ליאון רוזנברג לשדרן ערוץ 2000, ישי דריקס: "הצלת נפש"
(צילום: קשת 12)
אא

"תוך כדי התוכנית מצב הרוח בערוץ 2000 עלתה מאזינה לדבר. אני אוהב לדבר עם מאזינים. תוך כדי השיחה הבנתי שמשהו לא כשורה. היא מספרת לי "הרגשתי מצוקה. לא אוכלת, כאבים בחזה, מזיעה". הבנתי שהיא מפחדת ללכת לבית חולים בגלל הקורונה.


בסרטון: מאחורי הקלעים של התוכנית 'פאולה וליאון'. ישי דריקס ודורון מדלי בביצוע מרגש לשירו של אריק איינשטיין
 

"אמרתי לה: תתקשרי אלי מייד אחרי התוכנית אני רוצה לשוחח איתך. היא מתקשרת. אני עושה שיחת ועידה עם יועצים רפואיים. מנסה להעלות את הרב פירר אבל זה לא הולך. מבחינתי היא כמו אמא שלי. אני חייב לעזור לה. שמתי הכל בצד. הגעת לרב יוסף ערבליך. הוא ממש ירד לרזולוציה של הפרטים. הוא הבין שהיא ממש רגע לפני אירוע לבבי, וצריך טיפול נמרץ מיד. היא הגיעה לבית חולים עשתה צנתור בהצלחה והרופא אמר לה מזל שהגעת לבית חולים.

"אני רוצה להעביר מסר לגבי האוכלוסייה המבוגרת: אנחנו שוכחים אותה מאחור. צריך כל הזמן לבדוק איך אתה מתחבר לאוכלוסייה המבוגרת. אני למשל כשהייתי נוסע באוטובוס אז הייתי תמיד מעדיף לשבת ליד אנשים מבוגרים יש להם ממש חוכמת חיים. 

"אני צריך להתגאות באמא שלי שליוותה אותי וחינכה אותי "תסתכל על כל אחד בגובה העיניים", אנחנו פתוחים לכל המגזרים. הבעיה שהיום יש מאבק בין ימין שמאל חרדים חילונים ועוד. לפני כמה ימים ירדתי במדרגות בבניין ברמת גן שהייתי אצל חבר. באתי להגיד לשכן ערב טוב. פתאום הוא אומר לי: "אל תגיד לי ערב טוב אף פעם". כנראה בגלל הכיפה והמראה. זה מזעזע וחבל."

נס: שדרן ערוץ 2000 הציל מאזינה ממוות בשידור חי בראיון עם אמנון לוי. צפו

(צילום: קשת 12)

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך