מסר לאולפן
תיעוד מרגש:  ג’ונתן פולארד גוזר את האזיק האלקטרוני
קרדיט צילום: עדי גינזבורג - הועד למען פולארד

חדשות

תיעוד מרגש: ג’ונתן פולארד גוזר את האזיק האלקטרוני

ג'ונתן פולארד פרסם תמונות שבהן הוא נראה מוריד את האזיק האלקטרוני, לאחר שהוסרו המוגבלות שהיו מוטלות עליו. בהודעה שפרסם הוא כתב: "כצעד האחרון לחירות נותרה חזרתנו הביתה, לארץ ולעם שאנו אוהבים. בעזרת השם בקרוב מאוד"

   
תיעוד מרגש:  ג’ונתן פולארד גוזר את האזיק האלקטרוני
קרדיט צילום: עדי גינזבורג - הועד למען פולארד
אא

ג'ונתן פולארד פרסם הערב (ראשון) תמונות בהן הוא נראה מוריד את האזיק האלקטרוני, לאחר שהוסרו המוגבלות שהיו מוטלות עליו.
תיעוד מרגש ג'ונתן פולארד גוזר את האזיק האלקטרוני (קרדיט צילום: עדי גינזבורג - הועד למען פולארד)בהודעה שפרסם הוא כתב: "לפני 30 שנה, אשתי האהובה אסתר מצאה בפעם הראשונה את דרכה אלי, בכלא מריון, הכלא השמור ביותר בארה"ב, בו הייתי כלוא בצינוק 3 קומות מתחת לאדמה מאחורי 13 מנעולים ומפתחות.

כנגד כל הסיכויים, אסתר הגיעה אלי, חתכה את אזיקים מעל ליבי והחזירה את נשמתי לחיים. זו הייתה העת בה המאבק לחירותי החל לראשונה.

היום, אסתר חתכה את האזיק האלקטרוני מזרועי (באישור הרשויות), ובכך החזירה לי את חירותי הכמעט מוחלטת. כצעד האחרון לחירות נותרה חזרתנו הביתה, לארץ ולעם שאנו אוהבים. בעז"ה בקרוב מאוד!
תיעוד מרגש ג'ונתן פולארד גוזר את האזיק האלקטרוני (קרדיט צילום: עדי גינזבורג - הועד למען פולארד)אסתר ואני נרגשים מעומק ליבנו להודות לכל האנשים הנפלאים בישראל ובארה"ב שנלחמו למעננו לאורך השנים הארוכות, בדרך אל החופש.

אנו מבקשים להודות מקרב הלב על המכתבים שששלחתם ואתם שולחים לנו ובפרט על תפילותיכם לאורך כל השנים. לסיום, ובשל מצב הרפואי המורכב של אסתר, אנו מודים לחברינו ומשפחתינו על הבנת הצורך שלנו לעבור את תקופת השהות הנצרכת בארה"ב ככל שתדרש באופן שקט ורגוע ולעלות לארץ באופן שיבטיח את המשך טיפולה של אסתר באופן היעיל ביותר ותוך שמירה על פרופיל נמוך, באופן שיאפשר לי להתמקד בטיפול באשתי אהובה ובבניית חיינו מחדש אחרי כל השנים שבהם לא זכינו לכך".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך