מסר לאולפן
6 שבועות לפני החתונה הכלה גילתה שהחתן הוא אחיה
(צילום: Andrii_K/shutterstock)

חדשות

6 שבועות לפני החתונה הכלה גילתה שהחתן הוא אחיה

סיפור שהתפרסם באתר Reddit, הצליח לגרור מאות תגובות נזעמות מצד הגולשים שתהו על חוסר המוסריות שעולה מהדברים ובמיוחד מכך שכל העניין היה ידוע כבר הרבה זמן לצד האחד ששמר על זה בסוד

   
6 שבועות לפני החתונה הכלה גילתה שהחתן הוא אחיה
(צילום: Andrii_K/shutterstock)
אא

ג'ואנה (שם בדוי) ביקרה אצל אמו של ארוסה, בן הזוג שלה מזה שנה וחצי. במהלך הביקור, האמא של החתן הוציאה את אלבומי התמונות של המשפחה, כדי לחלוק עם כלתה לעתיד את הזיכרונות וההווי המשפחתי.

למראה אחת התמונות הכלה הזדעקה "היי, מה אבא שלי עושה בתמונה הזו?"

ג'ואנה מספרת: "ישבתי שם, והרגשתי שאני עומדת לשמוע משהו שלא ימצא חן בעיניי בכלל. רק אז, חמתי לעתיד החליטה לשתף אותי ב'סוד' וסיפרה לי שאבי הוא בעצם אביו הביולוגי של בנה, שניתק עמם כל קשר כשהבן היה קטן.

"הייתי בהלם, מפני שזה בדיוק מה שקרה לנו. אבא שלי עזב את אמא כשהייתי קטנה, ולא היה בינינו שום קשר חוץ מזה שידעתי שהוא אבא שלי. אני לא יודעת איך לא צרחתי או איבדתי את העשתונות. הרגשתי שאני עומדת להקיא, ויצאתי מהחדר במהירות".

כשחזרה הביתה, בן זוגה הנהן בראשו ב'הבנה', ואמר: "אני מצטער שלא סיפרתי לך את זה קודם, פחדתי לאבד אותך. אל תכעסי, אבל... גיליתי את הסוד הזה לפני שנה".

ג'ואנה לא ידעה את נפשה מרוב צער. "הרגשתי כל כך נבגדת, כל כך שבורה. אני נגעלת, פגועה ומתביישת. השקעתי כל כך הרבה כסף על החתונה הזו, וברור לי שאני לא יכולה לקבל אותו בחזרה. אני גם לא יודעת איך להסביר את זה למשפחה שלי, שכל כך מחכה לחתונה הזו. עד אתמול הייתי בטוחה שאזדקן עם האדם שאני אוהבת, והיום אני יודעת שאנחנו לא יכולים להיות ביחד".

חתונה

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך